Relacja z Filharmonii Szczecińskiej

Są koncerty, które na długo zapadają w pamięć, zarówno publiczności jak i muzykom. Taki właśnie był majowy koncert z Atom String Quartet w Filharmonii Szczecińskiej. Artyści zagrali nie tylko materiał z "Ósmego Planu" i "AtomSphere" Atomów ale także inne utwory z repertuaru Natalii i kwartetu. Wzbogacili także aranże o większy udział Michała Dąbrówki. Wyjątkowa oprawa świetlna i nowe, zaskakujące wizuale świetnie współgrały z piękną, wypełnioną po brzegi salą nowego budynku Filharmonii. A wszystko to uzupełniła niesamowita atmosfera, która udzieliła się po obu stronach sceny. Owacje na stojąco na koniec koncertu mówią wszystko!

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy relację z tego co działo się w Szczecinie. Przed Wami trzy nagrania z koncertu - "Ósmy Plan", "Pióropusz" i "Na koniec świata"

Zaglądajcie na bieżąco do kalendarza koncertowego, tam już niebawem więcej wydarzeń z Atomami i nie tylko. Zapewniamy, że będzie się działo!

 GALERII znajdziecie zdjęcia z Filharmonii autorstwa Jarka Zakrzewskiego. 

Natalia Kukulska, Atom String Quartet, Michał Dąbrówka / Filharmonia SzczecińskaFilharmonia Szczecińska / fot. Jarek Zakrzewski - Flexi Design

Natalia Kukulska, Atom String Quartet, Michał Dąbrówka / Filharmonia SzczecińskaFilharmonia Szczecińska / fot. Jarek Zakrzewski - Flexi Design


GALERIĘ uzupełniliśmy także o zdjęcia z koncertu z Atomami w Jazz Cafe Łomianki.

Natalia Kukulska Atom String Quartet / Łomianki


Znajdziecie tam także fotorelację z akustycznego występu w Powsinie na Pikniku Radia Kolor. Tym razem Natalii na scenie towarzyszyli Archie Shevsky i Artur Boo-Boo Twarowski.

Natalia Kukulska / Piknik Radia KolorPiknik Radia Kolor / fot. Jarek Zakrzewski - Flexi Design

 

 

Zobacz także

Sos Wioski DziecięcieViola ŚpiechowiczDr. Matushke