W roli głównej

W roli głównej - Natalia KukulskaW najbliższy poniedziałek (24.04) Natalia będzie gościem Magdy Mołek w programie "W roli głównej".
Obie panie spotkały się już w tym samym programie 7 lat temu. Od tego czasu dużo się wydarzyło w życiu Natalii - zarówno prywatnym jak i zawodowym.

O czym będą rozmawiały tym razem? Jak czytamy na stronie programu "Kiedy godzi się na wywiad, to znak, że szykuje nowe piosenki. (...) Temperament, poczucie humoru, zadziorność, przekora - to cechy, które ujawnią się w rozmowie z Magdą. O przepracowywaniu strat, o więzi silniejszej niż śmierć, o miłości, dzieciach i muzyce. O momentach trudnych i zabawnych.

Już teraz, na stronie programu, możecie obejrzeć 2 części "Ankiety Natalii". To tylko krótki wstęp do obszernej i bardzo ciekawej rozmowy.

W roli głównej - Natalia Kukulska

Premiera odcinka "W roli głównej" w poniedziałek 24 kwietnia o godz. 22:25 w TVN Style.
Powtórki:
środa (26 kwietnia) 14:05
sobota (29 kwietnia) 15:45
niedziela (30 kwietnia) 1:10

Skoro już wspomnieliśmy o nowych piosenkach... Na początku maja zapraszamy na premierę, na którą czekacie tak niecierpliwie - nowy singiel Natalii. O wszystkich szczegółach będziemy Was informować lada chwila. A póki co zajrzycie do Aspen - Domu w Górach, gdzie Natalia, Michał, Archie i Mały pracowali nad albumem, którego premiera już na jesieni.

Wcześniej jednak kolejne koncertowe spotkania z Natalią.
Najbliższe to:
29 kwietnia w Skierniewicach z Atom String Quartet
10 maja w Lublinie - elektro akustycznie
13 maja w Gdańsku - elektro-akustycznie

Wszystkie terminy koncertów znajdziecie w dziale KONCERTY.

Zobacz także

Sos Wioski DziecięcieViola ŚpiechowiczDr. Matushke