Premiera Pulsu na czerwonym winylu

Już jest! Winylowe wydanie jednej z najważniejszych płyt lat 90-tych. „Puls” to drugi dorosły i studyjny album Natalii Kukulskiej, który ukazał się w 1997 roku. Producentem muzycznym płyty jest Wojtek Olszak, który również odpowiada za część kompozycji. W utworach można też usłyszeć czołowych muzyków polskiej sceny muzycznej, którzy wówczas tworzyli jazz-rockowy zespół Woobie Doobie (Michał Dąbrówka, Wojtek Pilichowski, Michał Grymuza i Marcin Nowakowski). Na płycie znajduje się 12 utworów, w tym takie hity jak "Im więcej Ciebie tym mniej", "Czy ona jest", czy "W biegu" oraz cover z repertuaru Barbry Streisand "Woman in Love". Autorem większości tekstów jest Ryszard Kunce.

Album zdobył wiele nagród, m. in. uzyskał status Podwójnej Platynowej Płyty oraz dostał kilka nominacji do Fryderyków. Piosenki z płyty, jak i sama wokalistka, wygrywały wiele radiowych i prasowych plebiscytów.

Jak mówi sama Natalia:

Album Puls doczekał się wydania na płycie winylowej! Bardzo się cieszę, gdyż wspomnienia z czasów, kiedy się ukazał, cały czas we mnie pulsują… To wydawnictwo to mój największy sukces komercyjny w dorosłym życiu. Zostałam uhonorowana podwójnie Platynową Płytą. Piosenki do dziś są śpiewane i wiem, że są ważną częścią życia i wspomnień wielu osób. Jestem niezwykle wdzięczna wszystkim współtwórcom i losowi. Wiele zawdzięczam tej płycie. Fajnie jest móc znów trzymać rękę na Pulsie!


Album do kupienia między innymi w oficjalnym sklepie Natalii na stronie www.sklep.whatif.pl

puls winyl2

Tracklista:

Side A
1.W biegu
2. Czy ona jest
3. Im więcej Ciebie tym mniej
4. Za to
5. Znam Cię
6. Każde słowo każdy krok

Side B
1. Tu mogę być sobą
2. Zamieniam się w Ciebie
3. Woman in love
4. Jakbyś chciał Mi coś powiedzieć
5. Co by było
6. Powieki kryją świat

Zobacz także

Sos Wioski DziecięcieViola ŚpiechowiczDr. Matushke