Babie Lato

W tym roku, nie bez powodu, zapraszamy na trasę Letnie Brzmienia.

Natalia objęła bowiem opiekę artystyczną nad premierową odsłoną projektu Babie Lato. Zaprosiła do współpracy Bovską, Margaret, Zalię i Mery Spolsky - artystki, które są nie tylko silnymi osobowościami na scenie, lecz także mają swój głos również poza nią. Imprezowe kawałki utrzymane w letnim klimacie oscylować będą wokół funkowych i klubowych nurtów z domieszką house’owych brzmień w stylu lat 90., R’n’B i soulu. Artystki zaprezentują zarówno utwory ze światowego repertuaru, jak i swoje autorskie single.

Letni, wakacyjny projekt porwie do tańca już od pierwszych dźwięków, by dać uczestnikom festiwalu okazję do najlepszej, wakacyjnej zabawy z przyjaciółmi.


Jak podkreśla Natalia:

Wakacje wypełnimy muzycznym BABIM LATEM, w którym jest miejsce na subtelną czułość i zahartowaną, bezkompromisową kobiecość. Przez muzykę opowiemy o tym, jaka jest dla nas współczesna kobieta i jak czerpać z siły, którą posiada.


Artystkom na scenie towarzyszyć będzie aż 13-osobowy skład muzyków specjalnie zaproszonych do projektu, którzy wspólnie z wokalistkami wykonają utwory w nowych, koncertowych aranżacjach i zaskakujących mashupach. Wypełnią one ponad godzinny koncert, który będzie syntezą letniego chillout'u i kobiecej energii.

Babie Lato usłyszycie:
24.06 Bielsko-Biała
30.06 Kraków
8.07 Rzeszów
22.07 Lublin
29.07 Warszawa
5.08 Łódź
12.08 Gdańsk
19.08 Wrocław
2.09 Poznań

Wszystkie szczegóły znajdziecie w dziale KONCERTY oraz w wydarzeniach na FB.

Babie Lato - Letnia Brzmienia / Natalia Kukulska

Zobacz także

Sos Wioski DziecięcieViola ŚpiechowiczDr. Matushke