Korzenie i skrzydła

Dzisiaj wyjątkowa, przedświąteczna premiera. Natalia i Miuosh stworzyli wspólnie piosenkę pod tytułem "Korzenie i skrzydła", która wspiera działalność stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

Posłuchajcie koniecznie, bo każdy odsłuch ma znaczenie! Oficjalny teledysk do piosenki dostępny jest na kanale YouTube SOS Wiosek Dziecięcych, a od 14.12 utwór będzie też dostępny na wszystkich platformach streamingowych.

Całkowity dochód z odtworzeń utworu zostanie przekazany na pomoc porzuconym i osieroconym dzieciom z SOS Wioski Dziecięce.


Jak mówi Natalia:

Od ponad 10 lat mam zaszczyt być ambasadorką SOS Wioski Dziecięce. Cieszę się, że mogę wspierać stowarzyszenie także w sposób, który bezpośrednio łączy się z moją pracą i pasją - poprzez muzykę. Miałam okazję być w tych wioskach, poznać dzieci, które na moich oczach rosły [...] Dostały wiatr w skrzydła i potrafią teraz odnaleźć się w życiu dorosłym. Nie jest to jednorazowa pomoc, ale taka, która daje wiatr w skrzydła na całe życie. Nie odcina też dzieci od korzeni, bo to jest niezwykle ważne, żeby mieć szacunek do swojego początku, nawet jeśli był trudny i traumatyczny.

Jest to piosenka o sile i przebaczeniu, o nadziei i mocy, a także odwadze, która uskrzydla, by sięgać po swoje marzenia.O piosence, samej akcji a także o działaności SOS Wiosek Dziecięcych Natalia, Moiush oraz Anna Choszcz-Sendrowska opowiedzieli dzisiaj rano w programie DDTVN.

Natalia Kukulska, Mioush, SOS Wioski Dziecięce / DDTVN

Wspierać dzieciaki z Wiosek SOS możecie wspierać nie tylko od święta. Zajrzyjcie na stronę www.dziecisos.org i sprawdzcie jak możesz pomóc.


Miuosh & Natalia Kukulska „Korzenie i skrzydła” – dla SOS Wiosek Dziecięcych | dziecisos.org

Zobacz także

Sos Wioski DziecięcieViola ŚpiechowiczDr. Matushke