Puls na winylu

Cały czas w jubileuszowym klimacie! Świętując 25-lecie działalności artystycznej Natalii, dotarliśmy także do 25-lecia albumu "Puls". Albumu ważnego nie tylko w karierze Natalii ale także historii polskiej muzyki. Z tej okazji mamy dla Was niespodziankę! Już 3 marca (data oczywiście nieprzypadkowa), premierę będzie miała winylowa wersja "Pulsu". Przedsprzedaż już trwa! Zapraszamy do SKLEPU na naszej stronie. A tam także inne niespodzianki - kilka starszych płyt, które były bardzo trudno dostępne oraz specjalne okolicznościowe notesy.

Puls winyl / Natalia Kukulska

Na wspomnienia z czasów "Pulsu" zapraszamy do materiału DDTN, którego Natalia była gościem. Relacje muzyków, archiwalne nagrania i oczywiście rozmowa w studio. Najważniejsze na końcu czyli akustyczny występ na studyjnej scenie. "W biegu" zabrzmiało w towarzystwie gitary Artura Boo Boo Twarowskiego i wsparcia wokalnego Archiego.

DDTVN 25 lecie albumu Puls / Natalia Kukulska

A świętować i wpsominać oczywiście najlepiej jest na koncercie, więc przypominamy o jubileuszowej trasie MTV Unpplugged. Ostatnie bilety jeszcze są dostepne. Wszystkie szczegóły znajdziecie w dziale KONCERTY.

 

Zobacz także

Sos Wioski DziecięcieViola ŚpiechowiczDr. Matushke