MTV na urodziny!

Dzisiaj co prawda urodziny Natalii ale wyjątkowo to Wy dostaniecie prezent.
Prezent również wyjątkowy! Oficjalnie zapraszamy na premierę koncertu Natalii w kultowym formacie "MTV Unplugged". Pierwszym singlem promującym wydawnictwo będą uwielbiane przez fanów "Decymy".

Najważniejsze daty prezentują się tak:
11 marca
- premiera singla "Decymy"
- start przedsprzedaży albumu "Kukulska MTV Unplugged"

12 marca
- godz. 19:40, premiera koncertu na antenie Canal+ Premium

22 kwietnia
- premiera albumu "Kukulska MTV Unplugged"

Prezentujemy również okładkę singla. Wypatrujcie jej w serwisach streamingowych. Autorem grafiki jest tradycyjnie Adam Żebrowski. Zdjęcie na okładkę wykonała Marta Wojtal.

DECYMY cover s

 

Poniżej jeszcze kilka słów od Natalii

Dziękując z góry za urodzinowe życzenia, które mam czelność ;) przypuszczać, będą do mnie docierać od Was, jak co roku 3 marca… Tym razem ja wyprzedzę muzycznym poczęstunkiem. Choć skonsumować go będzie można dopiero za kilka dni. Już 11 marca poznacie singiel, który będzie promował moje najnowsze muzyczne wydawnictwo w kultowym formacie MTV Unplugged. Wybierając utwór jeszcze przed obecnymi tragicznymi wydarzeniami, nie sądziłam nawet, że jego przesłanie może dostać nowy wymiar czy kontekst. Tak bardzo potrzebna jest nam dziś nadzieja, a nawet zwykła otucha. Wiem, że dla wielu z Was utwór „Decymy” z 2003 roku był czymś więcej niż zwykłą piosenką. Od lat docierały do mnie sygnały, jak ważna i pomocna stała się dla Was jego treść. Nigdy nie traktowałam mojego zawodu jak misji… ale przyznam, że poznając opisywane przez Was historie w relacji z tym utworem, po prostu czułam się potrzebna. Teraz powracam z nim w nowej, akustycznej odsłonie. Wkrótce zobaczycie jakiej, ponieważ 11 marca obok premiery cyfrowej utworu, odbędzie się jego premiera na YouTube i ruszy przedsprzedaż całego albumu. A to wszystko w przeddzień emisji całego koncertu! Zatem już 12 marca na Canal+ Premium „moje” MTV Unplugged!

 

Zobacz także

Sos Wioski DziecięcieViola ŚpiechowiczDr. Matushke