Jednogłośna - PREMIERA nowej EPki

O tym, że Natalia nudzić się nie lubi wie każdy, kto śledzi muzyczne poczynania wokalistki. W tym roku mija 25 lat od wydania pierwszego "dorosłego" albumu Natalii - "Światło". Od tego czasu Artystka jest wciąż aktywna zawodowo - wydała 11 solowych albumów, ponad 40 teledysków, zagrała tysiące koncertów i wzięła udział w niezliczonej ilość projektów artystycznych. Czy to dobry czas na podsumowania? Nie w przypadku Natalii! Artystka swój jubileusz postanowiła uczcić... nowym, limitowanym wydawnictwem!

Właśnie dzisiaj, bez żadnej zapowiedzi, oddajemy w Wasze ręce EPkę "Jednogłośna".
Miniwydawnictwo składa się z czterech, zupełnie premierowych utworów, będących wspólnym dziełem Archie Shevsky'ego oraz Natalii, która jest również autorką tekstów. Muzycznie jest to esencja tego, czym przez wiele lat zaskakiwała artystka.

EP frontback news

Piosenką promującą muzyczną niespodziankę jest tytułowa "Jednogłośna".
Utwór opowiada o drodze, która prowadzi do zaprzyjaźnienia się z samym sobą, poznania swojej „topografii” wad i zalet. Poznanie prawdy o sobie pomaga stać się jednogłośnym, czyli pewnym swojej wartości, samoistnym, mówiącym własnym głosem. Pogodzenie się ze swoimi słabościami i akceptacja ich daje nam siłę do bycia sobą. Wtedy okazuje się, że niewiele nas dzieli i różni. Każdy ma swoje słabości, które przykrywa różnymi maskami i postawami wobec świata i innych. Choć żyjemy w innych światach wiele nas łączy. Pretekstem do zespolenia jest również muzyka, która jest językiem emocji, zrozumiałym dla wszystkich.

Właśnie takie przesłanie starali się przekazać także twórcy teledysku. Po raz kolejny Natalia zaprosiła do jego realizacji ekipę MortVideo. W klipie przeplatają się losy mieszkańców kamienicy - w tych rolach zobaczyć możemy m.in. wspaniałą Krystynę Tkacz, Monikę Mrozowską czy Tomasza Oświecińskiego. Jakie światy pozna wprowadzająca się do budynku Natalia i czy uda jej się zintegrować sąsiadów?

EP srodek2 NEWS

EP-ka "Jednogłośna" ukazała się w niezwykłym, kolekcjonerskim wydaniu, w limitowanej ilości. Na szczególną uwagę zasługuje tu koncepcja graficzna będąca dziełem Adama Żebrowskiego, który standardową płytę CD "opakował" w format płyty winylowej, bawiąc się formą, grafiką i zdjęciami, które wykonała Marta Wojtal.

Każdy z egzemplarzy zostanie podpisany i ponumerowany przez Natalię. A pierwszych 100 sztuk wraz ze specjalną dedykacją, kupicie tylko w oficjalnym sklepie na naszej stronie.

EPki możecie także słuchać w Waszych ulubionych serwisach streamingowych. Całą listę sklepów i serwisów znajdziecie TUTAJ.

Zobacz także

Sos Wioski DziecięcieViola ŚpiechowiczDr. Matushke