Koncertowy koniec lata!

Lato na półmetku ale my dopiero się rozkręcamy. Jeśli tęskniliście za koncertowymi emocjami to mamy dla was wspaniałe wieści! U Natalii koncertowa różnorodność od Atomów przez Czułe struny po plener. Zobaczcie sami!

22 sierpnia widzimy się w Sandomierzu na XXX Festiwalu Muzyka. Na sandomierskim dziedzińcu zamkowym Natalia zagra wraz z Atom String Quartet i Michałem Dąbrówką. Będzie to jeden z 6 koncertów jubileuszowego wydania festiwalu.

27 sierpnia zajrzyjcie na Dziedziniec Kultury NCK, gdzie w każdy lipcowy i sierpniowy piątek odbywają się specjalne koncerty, których motywem przewodnim jest twórczość Stanisława Lema. W koncercie zamykającym ten cykl poza Natalią, usłyszycie między innymi Krystynę Prońko, Sławka Uniatowskiego oraz debiutantów - finalistów konkursu Zaśpiewajmy.pl. Natalia wystąpi gościnnie w jednym utworze przy akompaniamencie Pawła Tokaja.

Dziedziniec Kultury 2021

 

Kolejnego dnia - 28.08 - zapraszamy aż na 2 koncerty.
Pierwszy z nich to koncert plenerowy w miejscowości Granica (gmina Michałowice).
Drugi, który możecie wybrać tego wieczora to specjalna emisja koncertu Czułe struny nagranego w Filharmonii szczecińskiej. Jest to wyjątkowe wydarzenie w ramach cyklu "Muzyczne Bulwary", gdzie na wielkim ekranie, tuż nad Wisłą, zasiądziecie na wygodnym leżaku i wsłuchacie się w czułe dźwięki.

Koncertowe Bulwary / Natalia Kukulska

 

Na sam koniec jedziemy do Poznania. 29 sierpnia Natalia weźmie udział w koncercie "Przeczekajmy tutaj noc. Piosenki Republiki Obywatel G.C. Odbędzie się on dokładnie w dniu, w którym Grzegorz Ciechowski obchodziłby 64 urodziny. Do wzięcia udziału w koncercie zaproszenie przyjęli także między innymi Leszek Bolik, Renata Przemyk, Janusz Radek, Dagadana, Kasia Rościńska oraz artyści Teatru Muzycznego w Poznaniu.

 

Przeczekajmy tutaj noc. Piosenki Republiki Obywatel G.C. / Natalia Kukulska

Zobacz także

Sos Wioski DziecięcieViola ŚpiechowiczDr. Matushke