One Note Samba czyli Natalia & Matt Dusk

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Was na sambę! A dokładniej na niezwykły duet, do którego zaprosił Natalię sam Matt Dusk.

Piosenka "One Note Samba, Samba Na Jedną Nutę" to zapowiedź albumu  "Sinatra with Matt Dusk Vol.2", kontynuacji świetnie przyjętego albumu "Sinatra with Matt Dusk", który uzyskał status złotej płyty i który promowały takie single jak My Way/ Szczęście jest we mnie - z wokalami Zbigniewa Wodeckiego i Learnin' the Blues/ Już wiesz co to blues - z Kubą Badachem! Premiera albumu ‘Sinatra with Matt Dusk Vol.2’ zaplanowana jest na jesień 2021 roku.

Matt Dusk o najnowszym singlu i współpracy z Natalią:

Pierwszy raz usłyszałem głos Natalii za sprawą mojej żony wiele lat temu, ale pomysł nawiązania z nią współpracy podsunął mi mój przyjaciel dopiero niedawno. Zobaczyłem jej wykonanie podobnej piosenki z moim przyjacielem Kubą Badachem na festiwalu Wodecki Twist i byłem pod ogromnym wrażeniem. Jako fan Bossa Novy odkryłem polską wersje One Note Samba ze słowami autorstwa Jonasza Kofty zaśpiewaną przez Hannę Banaszak. Wtedy w mojej głowie pojawił się pomysł na dwujęzyczną wersję, w której głos Natalii Kululskiej pasowałby idealnie ze względu na jej piękny ton i ogromną artystyczną skalę.

Zobacz także

Sos Wioski DziecięcieViola ŚpiechowiczDr. Matushke