Głosem dziecka - koncert laureatów

23 listopada w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie o godz. 15.00 rozpocznie się koncert "Głosem dziecka" – występ laureatów I Konkursu Dziecięcych Talentów Polskiego Radia Dzieciom. Na scenie zaprezentuje się 28 finalistów wyłonionych spośród blisko 700 zgłoszonych dzieci. Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą: Natalia Kukulska i Marek Napiórkowski.

Podczas koncertu "Głosem dziecka" młodzi artyści zaprezentują wybrane przez siebie utwory – wiersze lub piosenki, z którymi wystąpili podczas przesłuchań na żywo z jurorami konkursu: Natalią Kukulską, Szymonem Radzimierskim, Darią Druzgałą i Marcinem Kusym.

Natalia Kukulska / Głosem dziecka - koncert

Warto wspomnieć, że koncert to nie jedyna nagroda, o którą walczyli młodzi artyści. Wyróżnione dzieci wzięły udział w nagraniach dwupłytowego albumu, na który złoży się 18 utworów i 10 wierszy. Nagrania odbyły się w studiu S4 Polskiego Radia w Warszawie. Płyta wydana zostanie przez Agencję Muzyczną Polskiego Radia, a jej premierę zaplanowano na wiosnę przyszłego roku.

Ostatnie bilety jeszcze do kupienia na www.polskieradio.bilety24.pl

Podczas finału Natalia i Marek Napiórkowski zaprezentują utwory z nagordzonego Fryderykiem albumu "Szukaj w snach". Na scenie towarzyszyć im będą: Michał Dąbrówka - instrumenty perkusyjne, Michał Kapczuk - kontrabas, Marcin Górny - instrumenty klawiszowe, Ilona Bekier – taniec.

Na stronie Polskiego Radia możecie posłuchać audycji, której goścmi byli Natalia i Marek. Artyści osobiście zaprosili na sobotni koncert i opowiedzieli o konkursie, którego jurorem była Natalia.

Natalia Kukulska / Głosem dziecka - koncert

 

Zobacz także

Sos Wioski DziecięcieViola ŚpiechowiczDr. Matushke