"Szukaj w snach" z nominacją do Fryderyka!

Ogłoszono nominacje do 25 edycji Fryderyków.

Wśród nominowanych w kategorii Muzyka dziecięca i młodzieżowa znalazł się album "Szukaj w snach" Natalii i Marka Napiórkowskiego. Płyta nie powstała by gdyby nie Włodzimierz Wysocki, który napisał kołysanki dla swoich dzieci. Następnie poprosił Marka o skomponowanie do nich muzyki. Natalia dodała do nich swój ciepły głos. I tak powstał najpierw spektakl muzyczny "Szukaj w snach" w teatrze Starym w Lublinie, a następnie album o tym samym tytule. Nie jest to płyta wyłącznie dla dzieci. Dorośli również znajdą kojące dźwięki w tych jazzowych kompozycjach.

Natalia Kukulska / Fryderyki 2019

Najbliższą okazją by dać się ukołysać będzie marcowy koncert w Warszawskim Teatrze Roma.
Bilety w cenie 40-80 zł dostępne w kasie Teatru Roma oraz na www.bilety.teatrroma.pl
26.03.2019 / Warszawa - Teatr Roma

Warto także wspomnieć, że jubileuszowa 25 Gala Fryderyków zmieni swoją dotychczasową formułę. Dodano nowe kategorie i miejsce wręczenia nagród. Wielka Gala Muzyki Rozrywkowej i Jazzu odbędzie się 9 marca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach i będzie mógł w niej uczestniczyć każdy kto kupi bilet. Pozostali obejrzą transmisję w telewizji TVN. Jubileuszowe obchody mają zawierać dwie uroczyste Gale i Festiwal muzyczny. Szczegóły poznamy wkrótce.

Wśród nominowanych także znany Wam zespół Atom String Quartet w kategorii Artysta Roku Jazz oraz Dawid Lubowicz z ASQ w kategorii Debiut Roku Jazz.
Gratulujemy!

Zobacz także

Sos Wioski DziecięcieViola ŚpiechowiczDr. Matushke