Kobieta z klasą


Na portalu kobietazklasa.pl ukazał się wywiad z Natalią, zatytułowany "Dama polskiej sceny muzycznej". Sama nigdy by tak o sobie nie powiedziała. Porozmawiała za to na ten i wiele innych tematów z Dagmarą Kowalską. Rozmowa podzielona jest na trzy obszary: życia, muzyka, kobieta. Każdy tak samo ważny i wymagający czasu i uwagi, by go pielęgnować.

Jak pisze we wstępie autorka:

Jest konsekwentna, odważna, lubi się zmieniać i zaskakiwać fanów. Cała jest muzyką. Gwiazda, która kocha być mamą i żoną, robi zakupy, sprząta dom, w studiu komponuje z dźwięków, a w kuchni z produktów spożywczych. Od lat jest na szczycie, bez ciśnienia na mainstream, ale z ogromnym apetytem na dobrą, własną muzykę. Dobry strateg, długodystansowiec, kobieta z klasą.

Cały, niezwykle interesujący wywiad przeczytacie na kobietazklasa.pl

Natalia Kukulska / Kobieta z klasą / wywiadfot. Zuza Krajewska

Pozostając w temacie wywiadów polecamy relację z "Projektu Plaża" we Władysławowie przygotowaną przez redakcję "Co za Tydzień". Natalia i Michał byli gośćmi strefy Tchibo. W nadmorskiej scenerii opowiedzieli o swoich muzycznych planach ale także o tym jak spędzili wakacje. Nie zabrakło także czasu na spotkanie i rozmowy z fanami. W dziale galeria znajdziecie zdjęcia z tego wydarzenia.

This text will be replaced

Natalia Kukulska / Projekt Plaża

Natalia Kukulska / Projekt Plażafot. Rafał Bar

Zobacz także

Sos Wioski DziecięcieViola ŚpiechowiczDr. Matushke