Plebiscyty, nominacje, głosowania!

Mamy dla was garść informacji plebiscytowych!

Na początek ogromne podziękowania za głosowanie na piosenke miesiąca kwietnia w radiu RDN. "Ostatnia prosta" zajęła drugie miejsce zarówno od dziennikarzy i radiowców, jak i w głosowaniu publiczności. To Wasza zasługa!

W radiu RDC - również dzięki Wam - w notowaniu 101 mamy znowu drugie miejsce! Tutaj głosowanie na listę przebojów cały czas trwa.
Głosować można raz dziennie na stronie radia. A także przez mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  oraz telefonicznie w czasie trwania programu 22 645 90 90.

Pozostając w tematyce radiowej, prosimy także o głosy w corocznym plebiscycie Radia Kolor "Grube Ryby". Natalia jest nominowana w kategorii "Przebojowy głos". Głosować można raz dziennie do 21 maja na stronie www.radiokolor.pl/grube-ryby.

Jak czytamy w uzasadnieniu:

W jej przypadku jedyną stałą jest zmiana. Od wielu lat swoimi muzycznymi projektami zaskakuje słuchaczy, a jednocześnie na nowo definiuje słowo „przebój”.


Natalia otrzymała także nominację w plebiscycie portalu PLEJADA.pl. Głosy możecie oddawać w kategorii "Metamorfoza roku" - raz dziennie na stronie plejady. Zakończenie głosowania 26 maja.

Dziękujemy organizatorom za nominacje a Wam za Wasze niesłabnące zaangażowanie.

Na koniec, w ramach odpoczynku po głosowaniach, zajrzyjcie do GALERII na stronie. Czekają tam na Was między innymi nowe zdjęcia z Enea Spring Break Festival w Poznaniu.

Natalia Kukulska / Spring Break Festivalfot. Justyna "justisza" Szadkowska

Natalia Kukulska / Spring Break Festivalfot.Konrad Rogoziński dla RADIA INDEX

Zobacz także

Sos Wioski DziecięcieViola ŚpiechowiczDr. Matushke