Cohen i Kobiety w trasie

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy trasę koncertową Cohen i Kobiety! Do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu zostały zaproszone wokalistki reprezentujące różne style i różne pokolenia, między innymi: Natalia, Grażyna Łobaszewska, Urszula Dudziak, Daria Zawiałow i Julia Pietrucha. Artystki zinterpretują na nowo twórczość Leonarda Cohena przetłumaczoną na język polski przez Macieja Zembatego. Koncepcję artystyczną wydarzenia opracował znany producent muzyczny, kompozytor i muzyk - Leszek Biolik. Natalię usłyszycie w "Halleluajah" i "First We Take Manhattan".

Premierowy koncert z tego cyklu był Koncertem Galowym w Teatrze Ziemi Rybnickiej w ramach 22. edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Artystycznej OFPA. Pomysłodawcą koncertu jest Marcin Tercjak, współautorem koncepcji Maciej Pilarczyk, a opracowania muzycznego Leszek Biolik.


Jak zapewniają organizatorzy koncertu:

Koncert jest energetycznym i magicznym spotkaniem przyjaciół, grających utwory mistrza, który swoją twórczością inspiruje artystów od pokoleń. Niezapomniane przeboje In My Secret Life, Suzanne czy Dance Me To The End Of Love w nowym kobiecym wymiarze. Na jednej scenie wystąpią: Urszula DUDZIAK, Grażyna ŁOBASZEWSKA, Natalia KUKULSKA, Anita LIPNICKA, Julia PIETRUCHA, Matylda DAMIĘCKA, Barbara WROŃSKA i Daria ZAWIAŁOW.

 

Natalia Kukulska / Cohen i Kobiety

Wszystkie szczegóły oraz informacje o biletach znajdziecie na stronie www.cohenikobiety.pl 
 

Poniżej zdjęcia autorstwa Marcina Giba z premierowego koncertu w Rybniku.

Natalia Kukulska / Cohen i Kobiety

Natalia Kukulska / Cohen i Kobiety

Do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu zostały zaproszone wokalistki reprezentujące różne style i różne pokolenia, między innymi: Natalia, Grażyna Łobaszewska, Urszula Dudziak, Daria Zawiałow i Julia Pietrucha. Artystki zinterpretują na nowo twórczość Leonarda Cohena przetłumaczoną na język polski przez Macieja Zembatego. Koncepcję artystyczną wydarzenia opracował znany producent muzyczny, kompozytor i muzyk - Leszek Biolik.

Zobacz także

Sos Wioski DziecięcieViola ŚpiechowiczDr. Matushke