Miasto Kobiet

W najnowszym numerze dwumiesięcznika "Miasto Kobiet" przeczytacie obszerną rozmowę z Natalią.

Wywiad powstał tuż po premierze teledysku do piosenki "Halo tu Ziemia". Nie mogło wiec zabraknąć tematu klipu w reżyserii Adam Romanowskiego oraz gościnnego udziału Kingi Preis. Przeczytacie też o piosence "Kobieta" oraz motywach jej powstania, a także o tym czy powinno się milczeć na ważne polityczne tematy oraz sile mediów społecznościowych. Iśka Marchwica zadaje również pytania o wolność twórców, inspiracje i prace w kolektywie.

 

Karmię się muzyką, od lat mam tez pewne przyzwyczajenia, ale cały czas poszukuję, odbywając podróże w głąb siebie. Połączenie wrażliwości i spojrzeń kolektywu muzyków, z którymi pracowałam, było tu decydujące. Moje są melodie i teksty. Nie przychodzą ot tak, nie wpadają do głowy w pełnym kształcie. Powstają pod wpływem ciekawej harmonii, jakiegoś niespodziewanego brzmienia, a nawet inspiracji rytmem. analogowa elektronika jest bardzo inspirująca. Syntezatory kryją w sobie niezliczone ilości brzmień - wystarczy jeden ruch gałki, oscylatora, przestawienie parametrów i przenosimy się do innego świata! To nie komputery, ale kosmiczna zabawa.

 

Natalia Kukulska/ miasto kobietCały wywiad dostępny online po kliknięciu w zdjęcie.

„Miasto Kobiet” dostępne jest zarówno w dystrybucji płatnej jak i bezpłatnej. BEZPŁATNIE można je znaleźć na stojakach premium MK oraz w kawiarniach i restauracjach na stojakach prasowych, w wybranych salonach urody, SPA i butikach, biurowcach, a także na prestiżowych imprezach Warszawy. „Miasto Kobiet” można też KUPIĆ w sieci EMPIK w całej Polsce, a także w prenumeracie.

Jutro natomiast zapraszamy do Radiowej Trójki. Natalia wyląduje w audycji Marka Niedźwieckiego "Do południa". Wejście na żywo ok. godz. 11.

Zobacz także

Sos Wioski DziecięcieViola ŚpiechowiczDr. Matushke