Wywiady

Mamy dla Was kolejną porcję wywiadów. Tym razem zarówno te video jak i prasowe.

W najbliższą sobotę (14.10) zapraszamy na rozmowę z Natalią w programie Lajk w TVP 2. Na antenie od 10:50.

Lada chwila wypatrujcie także wywiadu dla portalu Interia.

A już teraz możecie obejrzeć rozmowę Natalii z Ulą Kaczyńską dla Qltura+. Bardzo ciekawy wywiad na temat Halo tu Ziemia.

Dzisiaj rano mogliście także obejrzeć wywiad w Dzień Dobry Polsko TVP1. Jeśli ktoś zaspał to zapraszamy do materiału poniżej.

 

Natalia udzieliła też ostatnio kilku wywiadów prasowych. Poniżej znajdziecie tytuły i fragmenty tekstów.

Kurier Szczeciński

Zależało mi na tym, by zachować na płycie rodzaj spontaniczności, który ma miejsce, kiedy ludzie ze sobą muzykują. Nie chciałam tej płyty zagłaskać i przeprodukować, by nie była za bardzo uładzona. Jako typ perfekcjonisty mam tendencje do tego, by ciągle coś poprawiać w piosenkach. Jest to szczególnie kuszące, kiedy ma się własne, domowe studio nagraniowe i można pracować w kapciach. To też niebezpieczne, bo cały czas jest się w pracy. I ja tak trochę mam. Muzyka to moja pasja, dlatego nie mam jak się od tego odciąć i uwolnić. Ale z racji, że moja nowa płyta nie jest pierwszą, ale dziewiątą, to pozwoliłam sobie na pewne szaleństwa. Nawet moje śpiewanie jest trochę bardziej chropowate, wyraziste, myślałam tu bardziej emocjami koncertowymi.

 

Rzeszów Nowiny

Mam poczucie totalnego spełnienia. Teraz muszę chwilę odpocząć, żeby znów wejść do studia. W tej chwili chciałabym bardziej skupić się na koncertach, które jak wiesz są moim żywiołem, kocham je. Spotkania z publicznością są czymś, na co zawsze najbardziej czekam. Tym bardziej jestem zniecierpliwiona, bo już koncertując wcześniej włączyłam do programu kilka nowych numerów i muszę ci powiedzieć, że były one najlepiej przyjmowane. Cieszy mnie to, bo to oznacza, że idę we właściwym muzycznym kierunku a to co dzieje się na scenie, to jak grają moi znakomici koledzy naprawdę jest z kosmosu.

W niedzielę natomiast warto włączyć Radio Kolor gdzie również usłyszycie obszerny wywiad z Natalią.

Także w niedzielę zapraszamy do Włocławka na drugi koncert z trasy Halo tu Ziemia!

Zobacz także

Sos Wioski DziecięcieViola ŚpiechowiczDr. Matushke