Halo tu Ziemia - premiera teledysku

Przed Wami obraz do najnowszego singla - Halo tu Ziemia!

Teledysk utrzymany jest w formie fabularnej opowieści, opartej na indywidualnych, równoległych historiach bohaterów. Przedstawia ich na życiowym zakręcie. Widzimy ich samotność, poszukiwania, dążenia, próby kontaktu z wyższą mocą. Zaproszenie do udziału w tym obrazie przyjęła wybitna, polska aktorka - Kinga Preis. W pozostałych, głównych rolach wystąpili: Natalia Kukulska, Nikola Podgórzak, Marek Dmoch, Artiom Daniłow, Łukasz Jastrzębski, Aleksandra Stelmaszek, Wiktor Franko. Za reżyserię odpowiadają Ewa Radzewicz i Adam Romanowski, z którymi Natalia współpracowała również przy teledysku do swojego poprzedniego singla „Kobieta”.

 

Chcesz rozśmieszyć Pana Boga, opowiedz mu o swoich planach. W dużym skrócie o tym jest ta piosenka. Czy przypadkiem nie jesteśmy pionkiem w rękach stwórcy? Czy umiemy korzystać z naszej wolności? Może to dla nas zbawienne, że nie wszystko jest w naszych rękach i nie mamy na wszystko wpływu? Ale kto za tym stoi? “ Halo tu ziemia, kto nade mną ma moc? Halo tu Ziemia, chyba bawi go to.” Tyle wiemy o kosmosie, ale nie odpowiemy definitywnie na najważniejsze pytania. “Nowych połączeń brak”. Tam rozgrywa się coś, o czym nie mamy pojęcia, a u nas znajoma doczesność, nad którą próbujemy bezskutecznie jeszcze zapanować – “Tam niebo, tu ziemia”(…). Uwielbiam w niej brudne, żywe bębny, wyczynowy arpeggiator i pijanego Norda.

 

Operator drona: Piotr Gochnio
Asystent Operatora: Tomek Gajewski, Hubert Napierała
Scenografia: Anna Nowacka
Choreografia: Sandra Jackowska
Mistrz Oświetlenia: Tomek Gajewski
Dyżur: Glib Lukyanets
Make-up (Natalia Kukulska): Julita Jaskółka
Make-up / włosy / stylizacje (aktorzy i statyści): Małgorzata Florków
Stylizacja (Natalia Kukulska): Paweł Talaga
Montaż: Nikodem Chabior
Produkcja: Warsaw Production Team
Kierownik Produkcji: Zofia Jezierska
As. kierownika produkcji: Dominik Jurczewski, Filip Ćwok

W pozostalych rolach: Hanna Piekarska, Sandra Jackowska, Katarzyna Kucharska, Hanna Ciłek, Aleksandra Zarzycka, Damian Jagielski, Paweł Talaga, Piotr Kulgawiuk, Marta Hanc, Marcin Duchnowicz, Edyta i Burak Belder, Paula Pisanko

Manager: Monika Małyszek / WHAT IF Artist Management

Specjalne podziękowania dla:
Hotel Ambasador Premium, Little Beast / Arek Powałka, Paweł Nowakowski, IV Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Sczanieckiej w Łodzi, Joanna i Piotr Nowaccy, Izabela i Sławomir Romanowscy, Maja Mruk, Róża Małecka, Adam Suzin, Zuzanna Grajcewicz, Klaudia Mreńca, Wojciech Jastrzębski, Anna Pietrzak, Aneta Dzik, Sonia Pałęga, Teresa Buczek, Monika Becht.

Kulisy teledysku podglądała kamera Dzień Dobry TVN. Zobaczcie sami, jak wyglądała praca na planie.

Zobacz także

Sos Wioski DziecięcieViola ŚpiechowiczDr. Matushke