O Halo tu Ziemia w radiach

Halo tu Ziemia na dobre zagościło w mediach. W ubiegłym tygodniu Natalia udzieliła bardzo ciekawych wywiadów radiowych. Tych najważniejszych możecie wysłuchać na naszej stronie w dziale AUDIO.

Oto co dla Was zebraliśmy:

27 września Natalia rozmawiała z Gabi Drzewiecką w jej "Gabinecie Dźwięku" na antenie Chilli Zet. Obszerna rozmowa o tym jak powstawała płyta, o tekstach, tworzeniu a także o fanach i koncertach. Wywiadu posłuchacie TUTAJ.

Natalia Kukulska / Gabinet DźwiękuNatalia i Gabi Drzewiecka w Gabinecie Dźwięku


30 września to kolejna bardzo długa i interesująca rozmowa. Tym razem Natalia gościła u Kamila Wróblewskiego w jego "Między Słowami" w TOK FM.  Bardzo muzyczny wywiad na temat Halo tu Ziemia ale także pełen fascynujących muzycznych inspiracji, zarówno Natalii jak i prowadzącego. Posłuchacie TUTAJ.

miedzyslowami qq tok fm2017Natalia i Kamil Wróblewski w programie Między Słowami


2 października artystka odwiedziła "Popołudnie z Radiem Zet". W programie Justyna Dżbik i Romana Osicy rozmowa toczyła się nie tylko wokół Halo tu Ziemia ale także między innymi protestu kobiet i mieszania się polityki ze sztuką. Nie zabrakło także wspólnego występu wprost ze studia. Natalia, Justyna i Roman zaśpiewali razem fragment "Im więcej Ciebie tym mniej". Całego wywiadu posłuchacie TUTAJ. Fragmenty video dostępne są na stronie Radia Zet.

Natalia Kukulska / Radio Zet

Natalia Kukulska / Radio Zet


4 pażdziernika o kosmosie w muzyce i przekazie płyty "Halo tu Ziemia" Natalia opowiedziała w Muzycznej Jedynce. Pytał i odkrywał dla słuchaczy tę płytę - Marcin Kusy. Do posłuchania i obejrzenia poniżej.


29 września Natalia była także gościem Pawła Solarza w "PS Muzyka" w Radiu Kielce. Na stronie radia znajdziecie zdjęcia z tego spotkania.

Natalia Kukulska / Radio Kielce


Możecie już także obejrzeć wywiad oraz występ z Dzień Dobry TVN. Natalia, Michał, Archie i Marcin wykonali na żywo tytułowy utwór Halo tu Ziemia. 

 

 

Zobacz także

Sos Wioski DziecięcieViola ŚpiechowiczDr. Matushke