PREMIERA - Halo tu Ziemia!!!

To właśnie dzisiaj - oficjalna premiera nowego albumu Natalii "Halo tu Ziemia"!
Płyta dostępna jest w wersji CD w każdym empiku oraz cyfrowo na platformach muzycznych. Wszystkie adresy znajdziecie POD TYM LINKIEM.

Natalia Kukulska / Halo tu Ziemia Okładka

Z okazji wielkiego lądowania mamy dla Was kilka ciekawostek. Szczególnie dla tych, którzy jeszcze nie zdążyli dotrzeć do najbliższego sklepu.

Okładka albumu jest, tradycyjnie już, dziełem Adama Żebrowskiego. Za mix albumu odpowiedzialny był, dobrze Wam znany, Archie Shevsky. Większość nagrań powstała podczas w czasie wyjazdu całego kolektywu w góry. "Aspen Dom w górach" okazał się bardzo inspirującym miejscem! Za muzykę oraz produkcję muzyczną odpowiada cały AlterNat Kolektyw czyli: Natalia, Michał Dąbrówka, Archie Shevsky oraz Marcin Górny. Masteringu wszystkich utworów (poza "Kobietą" / Sterling Sound NY) dokonał Jacek Gawłowski w JG Master Lab w Warszawie. Teksty to tym razem dzieło nie tylko Natalii. Współtworzyli je: Karolina Kozak, Marika, Paweł Rosak oraz Archie Shevsky.

Sesja do płyty odbyła się pewnego upalnego dnia w Warszawie. Autorką wszystkich zdjęć jest Zuza Krajewska. O wygląd Natalii zadbała Julita Jaskółka. Za kosmiczne stroje odpowiadał Paweł Talaga. Całą ekipą dowodziła Monika Małyszek.

Zapraszamy na koncerty z trasy promującej "Halo tu Ziemia". Wszystkie aktualne terminy znajdziecie w dziale KONCERTY. Bilety na większość wydarzeń jest już dostępna. Spieszcie się!

Zobacz także

Sos Wioski DziecięcieViola ŚpiechowiczDr. Matushke