W prasie!

W dzisiejszym wydaniu magazynu Co Jest Grane, Natalia "kulturalnie poleca". Dowiecie się jakie wydarzenia, speklakle, płyty i książki sa według niej warte uwagi. Zdradzimy, że są to między innymi tacy artyści jak  Son Lux, Cory Henry & The Funk Apostles, Little Dragon czy Gombrowicz.

 

Jeśli chodzi o płyty, to jest mnóstwo fantastycznych wydawnictw. A że nie bez znaczenia jest to, czym się człowiek karmi więc skupię się na artystach, którzy mogli mieć wpływ podczas tworzenia nowej płyty "Halo tu Ziemia".

 

Niedawno Natalia udzieliła także wywiadu dla rzeszowskiego magazynu Day&Night. Z Mariolą Szopińską rozmawiała między innymi o kulisach powstawiania nowego albumu "Halo tu Ziemia" i singla Kobieta, niezależności muzycznej, a także drodze artystycznego rozwoju, którą przeszła na przestrzeni lat. Wrześniowy numer miesięcznika dostępny jest bezpłatnie w Rzeszowie. Wywiad możecie także przeczytać w dziale Multimedia na naszej stronie.

W Rzeszowie widzimy się także na koncercie z trasy Halo tu Ziemia - 20 października w klubie LUKR.
Bilety są już dostępne w klubie oraz na lukr.club.

Natalia Kukulska / Day&Night

 

Przypominamy też o przedsprzedaży albumu "Halo tu Ziemia". Pierwszych 300 osób, które zamówią album na empik.com, otrzyma specjalna limitowaną edycję z autografem Natalii. Tych, którzy nie zdążą, zapraszamy na trasę koncertową "Halo tu Ziemia", gdzie Artystka z pewnością każdy album podpisze.

Natalia Kukulska / Halo tu Ziemia

Zobacz także

Sos Wioski DziecięcieViola ŚpiechowiczDr. Matushke