Radio Kolor i najbliższe koncerty

W piątkowe południe warto włączyć radio Kolor. Między 12 a 16 Natalia będzie gościem Kasi Morawskiej w audycji "Kolor i przyjaciele". Rozmowy możecie słuchać na 103 FM oraz online na stronie radia Kolor. Zdradzimy także, że jest to specjalny program nadawany z letniego studia w restauracji Mela Verde przy ul. Chmielnej 8 w Warszawie. Macie więc niepowtarzalną okazję posłuchać rozmowy i zobaczyć radio zza kulis.

Przed nami także kilka bardzo wyjątkowych koncertów.
W najbliższą sobotę (29.07) zapraszamy do Iławy na... plażę miejską. W tej nietypowej scenerii posłuchacie koncertu Natalii, Atom String Quartet i Michała Dąbrówki, w ramach cyklu "Letnie Wieczory Muzyczne"

Skoro już piszemy o nietypowych sceneriach to nie warto przegapić również koncertu w Lidzbarku Warmińskim. 14 sierpnia Natalia zagra elektro-akustycznie w Termach Warmińskich w ramach cyklu "Wodne Ogrody 2017". Na scenie towarzyszyć jej będą Archie Shevsky, Michał Dąbrówka i Marcin Mały Górny. Bilety są już dostępne w Termach oraz przez stronę www.tubilety.pl .

Natalia Kukulska / Termy Warmińskie

12 sierpnia również wyjątkowe okoliczności - Natalia, Archie, Michał i Marcin w wydaniu elektro-akustycznym, zagrają dla Was na zamku w Gniewie podczas XXI Festiwalu Gospel. 

Najlepsze zostawiliśmy na koniec - 18 sierpnia, Krynica - Zdrój. Tym razem Natalia w odsłonie symfonicznej podczas Festiwalu im. Jana Kiepury. Towarzyszyć jej będą na scenie Atom String Quartet, Michał Dąbrówka oraz wyjątkowo Orkiestra NFM Leopoldinum. Będzie to koncert łączący wykonawców różnych nurtów muzycznych. Usłyszycie min. przeboje Natalii w zupełnie nowych aranżacjach. Będziemy jeszcze pisali o tym wydarzeniu. Bilety możecie już kupić na stronie ekobilet.pl. Zapewniamy, że warto!

Natalia Kukulska / Festiwal im. Jana Kiepury


Oczekując na koncerty zajrzyjcie do GALERII na stronie. Dodaliśmy trochę zaległych zdjęć m.in. otwarcie warszawskiego butiku Violi Śpiechowicz.

Natalia Kukulska / otwarcie butiku Violi Śpiechowiczfot. Dominika Mrówczyńska

Zapraszamy także na Instagram, gdzie znajdziecie nigdzie nie publikowane treści. Między innymi video z nagrań nowej płyty Natalii, której premiera już pod koniec września tego roku.

#wgłowieprzewrotnamyśl #studio #robotawre #bliskomety #nowyalbum #wrzesień2017 #michałdąbrówka

Post udostępniony przez Natalia Kukulska (@natalia.kukulska)

Zobacz także

Sos Wioski DziecięcieViola ŚpiechowiczDr. Matushke