Wywiad dla Plejady

Właśnie na łamach portalu Plejada.pl ukazał się wywiad, którego Natalia udzieliła Annie Matusiak.
Z obszernej rozmowy dowiecie się między innymi dlaczego Natalia nie wybrała drogi "odcinania kuponów", jak powstał singiel "Kobieta", oraz o tym jak odbiera muzykę.  Nie zabrakło też tematu nowej płyt, której premiera już jesienią tego roku.

 

Praca we wspomnianym kolektywie nadała tej płycie nowego wymiaru. Nowe piosenki świetnie się sprawdzają na koncertach. Jest zadziornie, ale bywa też nostalgicznie, choć sporo tu dysonansów i nieoczywistych uładzonych brzmień… Myślę, że płyta jest intrygująca i na pewno nie dla każdego, ale na pewno jest szczera, bo mieliśmy w tworzeniu jej wiele pasji i przyjemności. Teksty będą i po polsku i po angielsku… Sporo w nich humoru, ale bywa też mrocznie. Jednak nie pasuje tu sformułowanie, które zresztą zawsze mnie śmieszyło, czyli "dla każdego coś miłego".


Cały wywiad dostępny jest pod >>TYM LINKIEM<<

Niedawno ukazał się także krótki wywiad w Dużym Formacie - dodatku do Gazety Wyborczej. W cyklu "Co Pani teraz zrobi", Natalia odpowiada na pytania Małgorzaty Niemczyńskiej. Wywiad przeczytacie na stronie Gazety pod >>TYM LINKIEM<<

W sieci jest już także dostępna kolejna część wywiadu dla VIVY. Posłuchajcie rozmowy o Kobiecie i różnych odcieniach kobiecości:


Zapraszamy na kolejne letnie koncerty, na których możecie usłyszeć np. takie spontaniczne remixy!
Szczegóły koncertów jak zawsze znajdziecie w dziale KONCERTY.

#kobieta #zmiennąjest #astrofestival #remixlive #todziała #jakoniśpiewają

Post udostępniony przez Natalia Kukulska (@natalia.kukulska)

Zobacz także

Sos Wioski DziecięcieViola ŚpiechowiczDr. Matushke