Markomania i wakacyjne koncerty

W sobotnie przedpołudnie najnowsze wydanie autorskiego programu Marka Niedźwiedzkiego "Markomania".
Gościem jutrzejszego odcinka będzie Natalia. Rozmowa na żywo między innymi o Kobiecie. Włączcie radiową Trójkę 10 czerwca o godzinie 10. Audycji możecie wysłuchać także poprzez stronę www radia.

Niedawno Natalia udzieliła wywiadu Krystynie Pytlakowskiej z VIVY. Niezwykle osobista rozmowa ukaże się w kilku częściach. Pierwsza z nich jest już dostępna w sieci. Natalia opowiada o tym, czym jest dla niej kobiecość, o najważniejszej kobiecie jej życia ale także o najważniejszym mężczyźnie. Będziemy was informować o kolejnych częściach, a tymczasem posłuchajcie:W GALERII odsłaniamy dla was kolejne części kulis teledysku Kobieta. Tym razem sceny w antykwariacie i palmiarni - okiem Artura Rawicza. Kolejne odsłony niebawem! Dodaliśmy również trochę fotograficznych zaległości z innych wydarzeń. Ostatnio dodane zdjęcia znajdziecie TUTAJ.

Natalia Kukulska / kobieta - plan klipufot. Artur Rawicz

Natalia Kukulska / kobieta - plan klipu

fot. Artur Rawicz

Koniecznie zajrzyjcie także do działu KONCERTY. Czeka tam na Was letni, koncertowy rozkład jazdy!
Podpowiadamy, że jutro możecie posłuchać Natalii elektro-akustycznie na ASTRO Festiwalu w Radziejowie.
W niedzielę natomiast zapraszamy nad morze. Na gdyńskim Skwerze Kościuszki specjalny koncert "Wciąż tak blisko..." z okazji XXX - lecia wizyty w Gdyni Świętego Jana Pawła II. W koncercie - pod dyrekcją Krzesimira Dębskiego wystąpią: Elbląska Orkiestra Kameralna, Polski Chór Kameralny Jana Łukaszewskiego oraz Natalia Kukulska, Natalia Szroeder, Muniek Staszczyk, Rafał Brzozowski, Anna Jurksztowicz i Mieczysław Szcześniak.

Natalia Kukulska / koncerty lato 2017

Zobacz także

Sos Wioski DziecięcieViola ŚpiechowiczDr. Matushke