Kobieta z Atom String Quartet

Mamy dla Was kolejne medialne doniesienia. W ciągu najbliższych 3 dni zapraszamy na aż 4 rozmowy z Natalią.
Zaczynamy jutro z samego rana. O 7:50 warto włączyć TVP Kultura i obejrzeć wywiad w programie "Studio Kultura - Rozmowy". Artystka opowie Tomaszowi Kempskiemu o singlu "Kobieta" i najbliższych planach.

A skoro o "Kobiecie" mowa. Osoby będące na niedawnym koncercie w Skierniewicach, miały okazję wysłuchać premierową wersję singla w aranżacji Atom String Quartet. Tym razem dla o wiele szerszej publiczności - bo w programie Pytanie na Śniadanie - Natalia, Atomy i Michał Dąbrówka zagrają "Kobietę" na żywo prosto ze studia.
Sobota 27.05 / TVP 2

Jako przedsmak sobototniego występu, zajrzyjcie do GALERII. Znajdziecie tam zdjęcie ze wspomnianego powyżej koncertu w Skierniewicach.

Natalia, Atom String Quartet, Michał Dąbrówka / SkierniewiceSkierniewice / fot. Jarek Zakrzewski - Flexi Design

Natalia, Atom String Quartet, Michał Dąbrówka / SkierniewiceSkierniewice / fot. Jarek Zakrzewski - Flexi Design

Pozostając w temacie singla, w niedzielę zabierzemy Was na plan klipu. Ze swoją kamerą zajrzała tam ekipa "Co Za Tydzień". Będziecie mieli szansę podejrzeć jak to wszystko wyglądało w trakcie ujęć.

W niedzielny wieczór natomiast, rozmowa z Kamilem Wróblewskim w jego audycji "Miedzy Słowami" w TOK FM. Na antenie po godzinie 22:00.

Trochę nowości także na naszej stronie. Jeśli przegapiliście jakiś wywiad, zawsze warto zajrzeć do działu multimedia. Czeka tam na Was między innymi "Siła Kobiet" z Onet.pl, wywiad dla Teelexpressu, oraz bardzo ciekawa rozmowa z porannego pasma TVN24. W dziale AUDIO wywiady radiowe dla Chilli Zet oraz RDC.

W GALERII dodaliśmy także zdjęcia z premiery teleldysku w warszawskim Klubie Miłość.

Natalia Kukulska / premiera klipu KOBIETA / Warszawa - klub Miłośćfot. Dominik Malik

 

 

Zobacz także

Sos Wioski DziecięcieViola ŚpiechowiczDr. Matushke