Wywiad z Natalią w Grazii

Dzisiaj do sprzedaży trafił najnowszy numer magazynu "Grazia".
Znajdziecie tam wywiad Katarzyny Sarnowskiej z Natalią. Całość zilustrowana jest między innymi zdjęciami z planu teledysku do piosenki "Kobieta". Rozmowa zarówno o sferze zawodowej jak i prywatnej. Przeczytacie między innymi o tym jak pracuje się w kolektywie, o czym opowiada "Kobieta" oraz o tym czy warto czasami odpuścić.

Tutaj udało mi się zabawić stereotypami związanymi z kobietami, wydobywając strojem i perukami ich atrybuty. Dla mnie kobiece bohaterstwo może mieć różny wymiar i właśnie dlatego wcielam się w klipie w różne symbolicznie wykreowane kobiety. Pojawia się na przykład kobieta stworzona z żebra Adama, która zabiera głos w audytorium, i kobieta, która walczy z czasem...


Zanim pójdziecie do kiosków, włączcie TVN 24. Około godziny 9:40 Natalia będzie gościem Radka Mroza w Poranku.

W sobotę zarpaszamy do Starego Maneżu w Gdańsku. Natalia, Michał, Archie i Marcin zagrają dla Was elektro-akustycznie. Usłyszycie między innymi nowy singiel "Kobieta". Start o godzinie 19. Supportem będzie znana Wam już Mery Spolsky. Ostatnie bilety są jeszcze dostępne w kasie klubu.

Natalia Kukulska / GDAŃSK / Stary Maneż


Ostatnio Natalia udzieliła kilku wywiadów. Dwa z nich już się ukazały.
Jak zawsze, wszystkie materiały znajdziecie na naszej stronie:
Z Marią Szabłowską rozmawiała o "Kobiecie" w programie Muzyczna Jedynka.
Natalia była także gościem Jarka Kuźniara w programie "Onet Rano". Podczas 24 minutowej przejażdżki po Warszawie rozmawiali o najnowszym singlu, teledyskach, hejcie ale także o tym co akurat zobaczyli na mieście... Polecamy! 

Polecamy także bardzo ciekawy tekst w magazynie K-MAG "Natalia Kukulska idzie w stronę awangardy i alternatywy. Opowiada o potędze kobiecości.", który znajdziecie POD TYM LINKIEM.

Zobacz także

Sos Wioski DziecięcieViola ŚpiechowiczDr. Matushke