Premiera "Kobiety" w Miłości

Już 9 maja o godz. 20:00 w warszawskim klubie MIŁOŚĆ odbędzie się premiera teledysku do nowego singla Natalii zatytułowanego "Kobieta”. Utwór ten jest pierwszą muzyczną odsłoną nowego albumu Artystki, który ukaże się jesienią 2017 roku.

Podczas wyjątkowego spotkania w Miłości Natalia oraz twórcy teledysku opowiedzą o kulisach powstawiania klipu. Będziecie też mieli okazję dowiedzieć się jakie są najnowsze muzyczne plany Natalii oraz osobiście z nią porozmawiać.
Szczegóły będziemy aktualizowali na bieżąco w wydarzeniu na Facebook'u.
Zapraszamy serdecznie! Wstęp wolny.

Natalia Kukulska / Kobieta - nowy singiel


Teledysk do "Kobiety" powstał w Łodzi. Jak już widzieliście w materiale Dzień Dobry TVN, planem klipu były między innymi stary szpital, antykwariat i palmiarnia. Koncepcję teledysku stworzyła Natalia, a za reżyserię i zdjęcia odpowiedzialny jest Adam Romanowski. Na potrzeby teledysku zostały stworzone przez Jagę Hupało specjalne peruki, które współgrają ze strojami wykonanymi przez Vasinę. 

Słowa do "Kobiety" napisała Natalia. Muzykę natomiast stworzyła wspólnie z Michałem Dąbrówką, Archie Shevsky’m i Marcinem „Małym” Górnym podczas jednego z muzycznych wyjazdów.

Premiera klipu 9 maja, a już dzień później czyli 10 maja będziecie mogli kupić go online.
Tutaj oraz na FB będziemy podawali Wam wszystkie niezbędne linki oraz informacje.

Szukajcie w serwisach muzycznych tej właśnie okładki:

singiel KOBIETA 600x600 news

Zobacz także

Sos Wioski DziecięcieViola ŚpiechowiczDr. Matushke