Podwórko Talentów NIVEA

Właśnie rozpoczęła się akcja "Podwórko Talentów NIVEA", której ambasadorką jest Natalia. Towarzyszą jej Mateusz Kusznierewicz oraz Aleksandra Piotrowska.

Założeniem całego przedsięwzięcia jest odkrywanie i rozwijanie dziecięcych talentów. NIVEA wybuduje 20 Rodzinnych Miejsc Zabaw. Każdy z nich będzie podzielony na 3 strefy: aktywną, naukowa i artystyczną. W ten sposób każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł odkrywać różnorodne zainteresowania. Podwórka będą także uczyły pracy w grupie, radzenia sobie z problemami i zaszczepiały chęć do podejmowania nowych wyzwań. Ponadto zapewnią one także dzieciom atrakcyjną zabawę na świeżym powietrzu.

Każdy z Was ma szansę na Podwórko od NIVEA! Połączcie talenty swoich dzieci i pokażcie je w oryginalnym 3 minutowym nagraniu. Jako podkład muzyczny możecie użyć między innymi, specjalnie w tym celu udostępnionych piosenek Natalii. Zgłoście się jako szkoła, gmina lub społeczność. Rejestracja startuje już dzisiaj więc nie ma na co czekać. Filmy możecie przesłać do 7 maja. Jury wybierze 100 najciekawszych ich zdaniem nagrań, które następnie trafią do głosowania na specjalnej stronie internetowej. Reszta zależy już od internautów - więc także od Was. Wygrywa 20 filmów z największą ilością głosów.

Do tej pory NIVEA wybudowała już 100 placów zabaw w całej Polsce, 100 boisk piłkarskich oraz 80 Podwórek.

W ramach promocji akcji powstaje także sesja zdjęciowa, której efekty pokażemy Wam lada chwila.

Wszystkie szczegóły oraz formularze zgłoszeniowe znajdziecie na www.podworko.nivea.pl

Natalia Kukulska / Podwórko Talentów NIVEA

Zobacz także

Sos Wioski DziecięcieViola ŚpiechowiczDr. Matushke