W prezencie - premiera!

Dzisiaj swoją premierę miał singiel Ani Karwan - "W prezencie".

Oczywiście nie piszemy o tym przypadkowo. Jak doskonale pamiętacie Ania dostała ten utwór od Natalii w finale programu The Voice of Poland. Tam nie udało się go wykonać, za to dzisiaj prezentujemy go Wam w studyjnej odsłonie. Natalia napisała słowa do muzyki, którą skomponowali wspólnie z Michałem Dąbrówką. Usłyszycie ją także w chórkach. Wszystkie partie smyczkowe w utworze zagrał dobrze Wam znany kwartet - Atom String Quartet. Michał poza kompozycją i grą na perkusji, odpowiedzialny był także za aranżację muzyczną singla. Produkcja wokalna należała do Natalii i Kasi Rościńskiej. 

W ten sposób do odsłuchania singla zaprasza Natalia:
Wiele możnaby opowiadać o całej przygodzie w The Voice of Poland... Z uwagi na to co się działo w moim życiu, nigdy nie podjęłam się podsumowań i nie wchodziłam w gorliwe dyskusje, które obserwowałam... Jedno jest pewne. Wspaniałe jest to, że muzyka wzbudza emocje i porusza. Jesteśmy szczęśliwcami, że możemy być blisko niej. I na tym warto się skupić - na muzyce i emocjach. Pierwszy raz w życiu było mi dane napisać dla kogoś piosenkę. Zawsze uważałam to za akt bardzo osobisty, szczególnie w kwestii tekstu a swoją drogą ruch bardzo odpowiedzialny. Zwłaszcza gdy są oczekiwania... a do czynienia ma się z nieprzeciętnym talentem wykonawczym. Podjęłam wyzwanie bo lubię...? ;-)
Boję się patosu. W swoich piosenkach od dawna go unikam choć kiedyś był mi bliski i umiałam go chwytać za rogi... ale nie sposób było go nie dotknąć w całej historii, w którą weszłam z sercem... historii Ani Karwan. Owszem powstał utwór na serio... z lekkim "Rejtanem" ale na bazie prawdziwej historii i emocji, owiany mroczną harmonią, klasyczny, bez produkcyjnych i nowoczesnych patencików... dla dojrzałej młodej kobiety, która opowiada swoją historię zaklinając poniekąd przyszłość... By dostać w prezencie najlepszy czas! Tego właśnie jej życzę!
Ps. Dziękuję Aniu za piękne dźwięki i każdą łezkę, która świadczy tylko o tym jak szczera jesteś w tym co robisz...
Wszystkim muzykom a w szczególności mojemu mężowi - Michałowi Dąbrówce, który jest współautorem muzyki i aranżerem piosenki, Krzysiowi Lenczowskiemu, który zaaranżował smyki w wykonaniu Atom String Quartet...oraz wszystkim dobrym duchom projektu.

"W prezencie"
Muzyka - Natalia Kukulska, Michał Dąbrówka
Słowa - Natalia Kukulska
Wokal - Ania Karwan
Chórki - Natalia Kukulska
Producent wokalny – Katarzyna Rościńska, Natalia Kukulska
Produkcja muzyczna - Natalia Kukulska, Michał Dąbrówka
Aranżacja smyków - Krzysztof Lenczowski
Perkusja, aranżacja muzyczna - Michał Dąbrówka
Fortepian - Jan Smoczyński
Bas - Bartozzi Wojciechowski
Gitara - Artur „BooBoo” Twarowski
Atom String Quartet:
I skrzypce - Dawid Lubowicz
II skrzypce - Mateusz Smoczyński
Altówka - Michał Zaborski
Wiolonczela - Krzysztof Lenczowski
Wydawca – Ania Karwan & Serpent Music

Oficjalna premiera odbyła się dzisiaj rano w Pytanie na Śniadanie TVP2. Występ możecie obejrzeć na stronie programu pod TYM LINKIEM.

Na tym nie koniec. Już 3 marca, nieprzypadkowo w urodziny Natalii, zapraszamy do Poznania na premierowy koncert Ani Karwan. Wszystkie szczegóły znajdziecie w wydarzeniu na FB.

Przy okazji mamy dla Was także news o innych podopiecznych Natalii z The Voice of Poland. Dwoje z nich - Joanna Kaczmarkiewicz i Damian Rybicki - zgłosiło swoje piosenki do polskich preselekcji Eurowizji! Posłuchajcie sami - "Fire in your heart" Joanny oraz "Watchin' You" Damiana. 

 

Zobacz także

Sos Wioski DziecięcieViola ŚpiechowiczDr. Matushke