Plebiscyty!

Tradycyjnie już, wraz z końcem roku rozpoczynają się wszelkiego rodzaju podsumowania i plebiscyty. Czytelnicy portali wybierają swoich faworytów w różnych kategoriach. Wśród nominowanych znajdziecie oczywiście także Natalię.

Zachęcamy do głosowania. To Wy decydujecie kto zwycięży ;-)
Poniżej kilka z internetowych rankingów.

Portal PARTY poszukuje odpowiedzi na pytanie kto powinien otrzymać tytuł "polskiej artystki roku 2016". Głosować można bez logowania i... bez ograniczeń aż do północy 30 grudnia na www.party.pl. Wyniki następnego dnia. Na zachętę dodamy, że póki co Natalia prowadzi w rankingu.

Natalia Kukulska / ranking Party.pl>>Kliknij w obrazek aby zagłosować <<

 

Polki.pl poszukuje natomiast "Najlepiej ubranej Polki 2016". Jak sami piszą: "Jak co roku wybieramy naszym zdaniem najciekawiej ubrane gwiazdy w naszym kraju. Tym razem w naszym rankingu znalazło się 13 Polek. Cenimy je za ich styl, konsekwencje i finezję.".  Głosować możecie na stronie www.polki.pl

Natalia Kukulska / ranking polki.pl>>Kliknij w obrazek aby zagłosować <<

 

Z okazji Święta Trzech Króli, Kino Polska Muzyka wybiera "Króla i Królową polskiej muzyki". Głosowanie poprzez ankietę pod TYM LINKIEM. Wyniki na antenie Kino Polska Muzyka 7 stycznia godz. 14:00 (powtórka 8 stycznia godz. 16:00).

kino polska muzyka>> Kliknij w obrazek aby zagłosować<<

 

Zobacz także

Sos Wioski DziecięcieViola ŚpiechowiczDr. Matushke