Pierwsza Gwiazda

Pamiętacie zeszłoroczny koncert Betlejem w Spodku? TGD zaprosili wtedy do wspólnego kolędowania Natalię, Kubę Badacha, Natalię Niemen, Piotra Cugowskiego, Mietka Szcześniaka oraz chór składający się z 17 tysięcy widzów.

Tym razem postanowili zagrać w aż 12 polskich miastach! W ponad dwugodzinnych koncertach zaśpiewają kilkadziesiąt kolęd i pieśni bożonarodzeniowych w nowych, oryginalnych aranżacjach. Na specjalnej scenie 360 stopni, ponownie towarzyszyć im będą gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej.

Natalia w tym roku nie będzie mogła wziąć udziału we wspólnym koncertowym kolędowaniu. Postanowiła jednak dołączyć do specjalnego teledysku "Pierwsza Gwiazda". Utwór znalazł się na płycie TGD „Kolędy Świata” natomiast zespół prezentuje go w nowej odsłonie. Do współpracy zostali zaproszeni artyści: Natalia Kukulska, Marika, Natalia Niemen, Kuba Badach, Piotr Cugowski, Mietek Szcześniak oraz dzieci ze „Szkółki TGD”. Teledysk utrzymany jest w świątecznej, pełnej ciepła atmosferze. Promuje on trasę koncertową „Betlejem w Polsce”.

Natalia Kukulska / Pierwsza Gwiazda

Natalia Kukulska / Pierwsza Gwiazda 2016Na planie klipu.

pierwsza giwazda 2Dochód z trasy koncertowej zostanie przeznaczony na dokarmianie osób niedożywionych.
Po bilety i szczegółowe informacje zapraszamy na stronę: www.betlejemwpolsce.pl

Zobacz także

Sos Wioski DziecięcieViola ŚpiechowiczDr. Matushke