W prezencie...

Finał Voice of Poland za nami. Emocje już powoli opadają więc pora na małe podsumowanie.
Podopieczna Natalii, Ania Karwan zajęła 3 miejsce. W finałowym odcinku usłyszeliśmy ją w aż 4 piosenkach. Nie udało jej się zaśpiewać singla napisanego specjalnie dla niej przez Natalię i Michała Dąbrówkę. O tym jednak za chwilę...

Natalia Kukulska / Voice of PolandTrenerzy podczas finałowego odcinka 7 edycji Voice of Poland

Ania zaczęła od mocnego uderzenia czyli bondowskiego utworu "Tomorrow Never Dies" z repertuaru Sheryl Crow.


Kolejnym etapem był występ z gwiazdą. Razem z Kubą Badachem wykonała hit Michaela Jacksona "Man in the Mirror". Towarzyszył im chór złożony z pozostałych członków drużyny.

 

Każdy z finalistów wystąpił także w duecie ze swoim trenerem. Natalia i Ania wykonały "A Woman's Worth" z repertuaru Alicii Keys. Czyż mógł być lepszy wybór?


Wszyscy finaliści wystąpili razem w jednej z piosenek. Ania, Kasia Góras, Weronika Curyło i Mateusz Grędziński wykonali "Faith" z filmu "Sing".

 

 

Jak już wspominaliśmy, Ania nie miała szansy zaśpiewać swojego singla w programie. Mamy jednak dla Was niespodziankę! Prosto z próby, jeszcze w wałkach i z lekkim chaosem wokół... a i tak urzekająco. Nagrania wersji studyjnej już niebawem! Lada chwila usłyszycie więc piosenkę w pełnej krasie. A już dzisiaj z przyjemnością informujemy, że sobotni koncert Ani w warszawskim klubie Miłość został wyprzedany. Tam pierwszy raz będziecie mieli okazję usłyszeć "W prezencie" na żywo.

"W prezencie"
wokal: Anna Karwan
muzyka: Natalia Kukulska, Michał Dąbrówka
słowa: Natalia Kukulska
aranżacja: Michał Dąbrówka
aranżacja smyków: Krzysztof Lenczowski

 

Tuż po finale, Natalia udzieliła kilku wywiadów. Pierwsze komentarze, jeszcze z planu programu:

Zobacz także

Sos Wioski DziecięcieViola ŚpiechowiczDr. Matushke