Grudniowa Uroda życia

10 listopada w kioskach pojawi świąteczny numer magazynu Uroda życia. Oczywiście nie piszemy o tym przypadkowo.
W środku znajdziecie kilkustronicowy wywiad z Natalią. W rozmowie z Anną Maruszeczko opowiada o pełni życia, przemijaniu, relacjach, niezależności i walce o siebie. Jest także dużo o muzyce, nowej płycie, emocjach i o tym czy warto rozmieniać się na drobne czy lepiej iść swoją drogą. To wywiad o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości - o życiu po prostu.  

 

To jest tak, że jeżeli już uświadomisz sobie, co jest twoim priorytetem, a moim priorytetem stały się moje autorskie rzeczy, i na nim się skupisz, to okaże się, że na nic innego po prostu nie masz czasu. Więcej po prostu nie byłabym w stanie robić. Przecież czas z rodziną też jest wartościowy. Nie wspomnę o moich „ukochanych” ściankach, nie umiałabym tak spędzać swojego życia.

 

Niezwykle fascynującej rozmowie towarzyszyła sesja zdjęciowa, której efekty zobaczycie  w Urodzie życia oraz w GALERII na naszej stronie. Natalia wystąpiła podczas niej w kreacjach autorstwa Violi Śpiechowicz (www.violaspiechowicz.com). Autorką zdjęć jest Marlena Bielińska.

Natalia Kukulska / Uroda życia 12/2016fot. Marlena Bielińska / Uroda życia

Natalia Kukulska / Uroda życia 12/2016fot. Marlena Bielińska / Uroda życia

 

Natalia Kukulska / Uroda życia 12/2016

Zobacz także

Sos Wioski DziecięcieViola ŚpiechowiczDr. Matushke