Sens

W listopadowym numerze magazynu Sens przeczytacie wywiad z Natalią. Jest to niezwykła, refleksyjna rozmowa o kruchości i nieprzewidywalności życia. Także o tym jaką siłę ma muzyka i jak ważne jest poczucie bliskości, miłości i bezpieczeństwa wśród najbliższych. 

 

Warto lubić życie, uśmiechać się do niego. Być ciekawym siebie, świata, innych ludzi, ciągle poszukiwać. Kiedyś mocno
zainspirował mnie nauczyciel w szkole, który radził zaczynać dzień od tego, by uśmiechnąć się do siebie w lustrze. Że to zostanie potem na cały dzień. Tyle tylko, że dziś z dwójką dzieci w domu nie mam czasu nawet spojrzeć w lustro. Ale nie żałuję, bo uśmiech swoją drogą, ale to jednak miłość jest tym uczuciem, które powoduje, że wszystko nam się chce.

 

Natalia Kukulska / Sens

 

Wywiadowi towarzyszyła sesja zdjęciowa, której efekty możecie oglądać na łamach Sensu. Autorem zdjęć jest Rafał Masłow. A już teraz zajrzyjcie za kulisy.

Sens od dzisiaj w kioskach!

Pozostając w temacie wywiadów, zapraszamy do działu PRASA. Zamieściliśmy tam niedawną rozmowę Natalii z Pawłem Gzylem, która ukazała się między innymi w Gazecie Krakowskiej. Niech was nie zmyli tytuł redakcji… jest sporo o muzyce, planach i programie The Voice… ;-)

Natalia Kukulska / Gazeta Krakowska

Zobacz także

Sos Wioski DziecięcieViola ŚpiechowiczDr. Matushke