SILENT ELECTRO na Ząbkowskiej

O tym, że Natalia nie lubi sztampowych rozwiązań nie trzeba nikogo przekonywać. Pomimo tego, że bieżący rok jest dla niej pełen jubileuszy, Natalia uparcie unika podsumowań. Zamiast tego, nagrywa nowy album i na każdym kroku zaskakuje pomysłami.

Jednym z nich jest zupełnie wyjątkowy koncert w ramach festiwalu Otwarta Ząbkowska: SILENT ELECTRO. Publiczność będzie uczestniczyć w nim za pośrednictwem bezprzewodowych słuchawek! Elektroniczne i analogowe brzmienia zamiast z głośników, popłyną wprost do Waszych uszu. Tło również będzie wyjątkowe. Budynek Warsaw Campus zostanie specjalnie przygotowany na to wydarzenie, a jego ściany zamienią się w świetlną scenografię. Zapewniamy, że będzie bardzo energetycznie!

Na tym nie koniec niespodzianek. Jak już wspominaliśmy, Natalia jest w trakcie tworzenia nowej płyty, zapowiadanej na wiosnę przyszłego roku. Podczas SILENT ELECTRO usłyszycie absolutnie premierowo kilka utworów z nadchodzącego albumu!

Natalii na scenie towarzyszył będzie zespół w składzie: Michał Dąbrówka (perkusja), Archie Shevsky (syntezatory analogowe) oraz Marcin Górny (klawisze).

SILENT ELECTRO
21.08.2016 / godz. 20
Warsaw Campus / ul. Ząbkowska 27/31, Warszawa
wstęp wolny

Natalia Kukulska / SILENT ELECTRO

Zobacz także

Sos Wioski DziecięcieViola ŚpiechowiczDr. Matushke