Warsztaty wokalne i koncerty w Jaworkach

W najbliższą niedzielę, 3 lipca rozpoczyna się kolejna edycja Letnich Warsztatów Muzycznych w Muzycznej Owczarni. W tym roku muzycy spotkają się w Jaworkach już po raz 25! Uczestnicy będą ćwiczyli i zdobywali wiedzę pod czujnym okiem najwybitniejszych artystów polskiej sceny.

Nie piszemy o tym wszystkim bez powodu. W tym roku do grona wykładowców warsztatów wokalnych dołączyła Natalia. Co więcej, pierwszego wieczoru uczestnicy będą mogli zobaczyć swoją wykładowczynię w akcji. Razem z zespołem w składzie: Michał Dąbrówka, Archie Shevsky i Marcin Mały Górny zagra koncert na otwarcie tegorocznej edycji warsztatów.

To nie koniec niespodzianek Muzycznej Owczarni! Natalia zaśpiewa także jako gość specjalny na koncercie Woobie Doobie. Muzycy spotkali się niedawno, w tym samym składzie podczas Jubileuszu Wojtka Pilichowskiego. Także tym razem, Natalię będzie można usłyszeć w utworze "Save It for a Rainy Day".

Warto także wspomnieć, że dyrektorem artystycznym warsztatów jest Wojtek Pilichowski, a wród wykładowców są tacy muzycy jak: Michał Grymuza, Michał Dąbrówka, Piotr Żaczek, Krzysztof Ścierański czy Wojtek Olszak. W tym roku zapisy już się skończyły. Polecamy jednak uwadze kolejne edycje. Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie: www.muzycznaowczarnia.pl

Poniżej kilka zdjęć z występu Natalii i Woobie Doobie podczas Jubileuszu Wojtka Pilichowskiego.

Natalia Kukulska i Woobie Doobiefot. Jacek Grymuza

Natalia Kukulska i Woobie Doobiefot. Jacek Grymuza

Natalia Kukulska i Woobie Doobiefot. Jacek Grymuza

Zobacz także

Sos Wioski DziecięcieViola ŚpiechowiczDr. Matushke