Betlejem w Spodku

Już dzisiaj o 19:00, katowicki Spodek zamieni się na jeden wieczór w prawdziwe Betlejem. Niezwykły koncert kolędowy, podczas którego usłyszycie kolędy i utwory świąteczne z najróżniejszych zakątkow świata. Świąteczne utwory między innymi z Ukrainy, Austrii, Francji, Anglii, Wenezueli, Puerto Rico, Ameryki Północnej, Afryki i oczywiście najpiękniejsze kolędy polskie zostaną wykonane w specjalnie na tę okazję przygotowanych aranżacjach.

Jak piszą organizatorzy

 

Przed nami niezwykły wieczór, podczas którego tradycja spotka się ze współczesnością, pop i gospel z muzyką folk, młodzi wokaliści z doświadczonymi artystami.


Podczas koncertu poza Natalią usłyszycie także Kubę Badacha, Piotra Cugowskiego, Natalię Niemen, Mietka Szcześniaka oraz chór TGD wraz z dziecięca szkółką TGD.

Na uwagę zasługuje także oprawa wizualna koncertu ze sceną 360 stopni w samym centrum zdarzeń. Publiczność zgromadzona wokół sceny będzie mogła w pełni uczestniczyć we wspólnym kolędowaniu i poznawać różne tradycje bożonarodzeniowe.

Całkowity dochód z koncertu dofinansuje Światowe Dni Młodzieży 2016, a do każdego biletu dołączona zostanie płyta z poprzedniej edycji koncertu.

 

Natalia Kukulska / koncert Betlejem w Spodku


Szczegóły także w wydarzeniu FB oraz na naszej stronie w dziale KONCERTY.

Dla wszystkich, którzy nie mogą się zjawić w Katowicach mamy dobrą wiadomość - już 6 stycznia powtórka w Poznaniu! Tym razem na scenie wraz z Natalią wystąpią Kuba Badach, Piotr Cugowski, Natalia Niemen, TGD oraz Poznański Chór Chłopięcy.

Wszystkie szczegóły w wydarzeniu FB oraz w dziale KONCERTY.

Przed samymi Świętami, Natalia kolędowała w Lublinie. Podczas charytatywnego koncertu w UMSC Chatka Żaka, Natalia wykonała najpiękniejsze polskie kolędy z towarzyszeniem Chóru Akademickiego UMCS im. Jadwigi Czerwińskiej pod dyrekcją prof. Urszuli Bobryk oraz Orkiestrą Trybunału Koronnego w Lublinie. Autorem aranżacji był dr Marek Stefankiewicz z Zakładu Muzyki Rozrywkowej UMCS.

Poniżej kilka zdjęć z tego koncertu. Po więcej zapraszamy na stronę www.umcs.pl

Natalia Kukulska / Idą Ida Święta / Lublin 2015fot. www.umcs.pl

Natalia Kukulska / Idą Ida Święta / Lublin 2015fot. www.umcs.pl

Natalia Kukulska / Idą Ida Święta / Lublin 2015fot. www.umcs.pl

Zobacz także

Sos Wioski DziecięcieViola ŚpiechowiczDr. Matushke