"Razem w święta" - wyjątkowa płyta juź dziś!

Opublikowano w Newsy.

Tylko dziś (21. grudnia), tylko z "Gazetą Wyborczą" - wyjątkowa płyta "Razem w Święta"!
Wyjątkowa z kilku powodów.
Wyjątkowa, bo w duecie - Gazeta Wyborcza i SOS Wioski Dziecięce - kupujemy dzisiejsze wydanie Gazety Wyborczej z płytą i pomagamy podopiecznym Stowarzyszenia!

Wyjątkowa, bo z duetami!
Płyta powstała w ramach akcji "Pomóż Opuszczonym Dzieciom w Święta", zorganizowanej przez Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce, z myślą o tym, by Święta Bożego Narodzenia - najpiękniejszy przecież czas w roku - były taki również dla dzieci z Wiosek SOS.

Zwykle jest tak, że Artyści śpiewają dla dzieci, ta płyta od razu została pomyślana tak, by Artyści zaśpiewali razem z dziecmi! I tak się stało!

W tym niezwykłym projekcie udział wzięli: Natalia, która jak wiecie od kilku lat jest Ambasadorką SOS Wiosek Dziecięcych, Anna Dereszowska, Kasia Kowalska, Kasia Wilk, Magda Kumorek, Sonia Bohosiewicz, Barbara Kurdej-Szatan, Zbigniew Wodecki, Zbigniew Zamachowski, Marek Kościkiewicz, Rafał Szatan, Łukasz Zagrobelny oraz dziesięcioro dzieci z SOS Wiosek Dziecięcych i ze świetlic środowiskowych. Za produkcję albumu odpowiedzialni byli: Marcin Nowakowski i Marcin Górny.

Dzieci były niezwykle podekscytowane i przejęte - nie tylko spotkały się z Artystami, ale było to też spotkanie przy mikrofonie! Przełamanie barier było kwestią ledwie chwili. Dla dzieci to spełnienie marzeń i wielka pamiątka. Ale też umocnienie w nich pewności siebie, wiary w to, że takie chwile, takie spotkania naprawdę są możliwe.

Były to chwile radości i wzruszeń, także dla Artystów.

Chwile które zostały utrwalone na płycie "Razem w Święta" i którymi dzielą się razem z nami.

Na płycie Natalia zaśpiewała ze swoją imienniczką. Razem z Natalką śpiewają dla nas piosenkę "Kiedy Świąt przyjdzie moment". Marzeniem Natalki jest zostać piosenkarką. Pierwsze kroki do swojego marzenia Natalka zrobiła właśnie teraz - spełniło się dzięki tej piosence i tej płycie. Za kolejne też trzymamy kciuki!

Będą "Razem w Święta" z nami - wystarczy kupić płytę. Dziś, w przedświąteczny poniedziałek, pytajcie o Gazetę Wyborczą.

Szukajcie gazety z tą płytą:

razem w swietaokładka płyty "Razem w Święta"

Cały dochód z tej płyty zostanie przekazany na rzecz dzieci z SOS Wiosek Dziecięcych, by miały cudowne święta, by było im jak najbardziej świątecznie. Dochód przeznaczony będzie też na świetlice środowiskowe SOS.

Więcej informacji o płycie na naszej stronie w dziale DYSKOGRAFIA / SPECJALNE

A poniżej jeszcze Making of... czyli odrobina tych emocji z chwil, gdy powstawała płyta...

O płycie "Razem w Święta" Natalia opowiedziała też niedawno w "Muzycznej Jedynce". Wywiad znajdziecie zarówno w dziale RADIO, jak i VIDEO.

Duet Natalii i Natalki powstał w domowym studiu Natalii i Michała.
Wielka radość, sama radość! Zobaczcie sami.

natalka wioski 01

natalka wioski 02

natalka wioski 03Natalka i Natalia w czasie nagrań piosenki "Kiedy Świąt przyjdzie moment"

Płyta "Razem w Święta" dziś w kioskach razem z Gazetą Wyborczą!
Jeden nasz gest, jeden zakup - a tyle dobrego może przynieść!
Zapraszamy do kiosków!
Rozjaśnijmy dzieciom z Wiosek ten świąteczny czas!

Zobacz także

Sos Wioski DziecięcieViola ŚpiechowiczDr. Matushke