PGE Rzeszów Art Festival już w ten weekend

PGE Rzeszów Art Festival z udziałem Natalii już w ten weekend!
Pod koniec tego tygodnia, w Rzeszowie będziecie mieli kilka okazji do spotkania z Natalią.

7 listopada o godz. 14:30 zapraszamy na spotkanie w rzeszowskim empiku
Galeria Rzeszów
al. Piłsudskiego 44

Natalia Kukulska, spotkanie w empik Rzeszów

6 i 7 listopada Natalia poporowadzi warsztaty wokalne. Podczas pracy z debiutantami, wybierze trójkę spośród nich. To własnie oni wystąpią z Natalią podczas koncertu 8 listopada w Sali Koncertowej Wydziału Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Będzie to także niezwykła okazja by posłuchać połączenia brzmienia elektroniki z głosami chóru. Wyjątkowo w tym koncercie - w czterech utworach - Artystom towarzyszyć będzie Chór Akademicki Politechniki Rzeszowskiej. A podczas całego koncertu Natalii towarzyszyć będą Michał Dąbrówka, Archie Shevsky i Marcin Mały Górny. Niecodzienna odsłona Ósmego Planu już w niedzielę.

To nie jedyny festiwal z udziałem Natalii w ostatnim czasie. We wrześniu Natalia była gwiazdą tegorocznej edycji Hope Festival w Katowicach. Jest to konkursu młodych talentów, skierowany do młodzieży w wieku 13-18 lat. Spośród kilkudziesięciu uczestników, wyłoniono dziesiątkę finalistów. To właśnie oni mieli okazję zaprezentowania się na scenie Centrum Kultury w Katowicach.

Na finał festiwalu Natalia wystapiła ze swoim koncertem. Wraz z zespołem zagrali materiał z "Ósmego Planu" momentalnie zmieniając Centrum Kultury w wielką klubową salę! Ze sceny zabrzmiały między innymi analogowe syntezatory, ksylofon oraz perkusja. Publiczność wielkimi brawami przyjmowała zarówno nowe piosenki, jak i przeboje z poprzednich płyt w świeżych, elektronicznych aranżacjach. Do współudziału nie trzeba było nawet zachęcać. Świetną atmosferę dało się odczuć po obu stronach sceny.

Poniżej kilka słów od Natalii, skierowanych specjalnie do katowickiej publiczności:

Trudno zapomnieć o tych emocjach i tak wspaniałym przyjęciu na Hope Festival. Zupełnie jakby nie był to nowy materiał! Dziękujemy za fantastyczną energię i do zobaczenia na kolejnych koncertach.

 

Poczujcie sami tę atmosferę!

Dzięki uprzejmości Polskiego Towarzystwa Kulturalnego w GALERII znajdziecie zdjęcia z koncertu.

Natalia Kukulska na Hope festival

Zobacz także

Sos Wioski DziecięcieViola ŚpiechowiczDr. Matushke