27.lipca - imieniny Natalii...

Opublikowano w Newsy.

Kochana Natalio,

27. lipca - kolejny letni dzień. Kolejny, ale jednak troszkę inny. Dziś są Twoje imieniny. Piękna okazja dla nas, by przesłać Ci życzenia.

Niech najważniejszym kwiatem w życzeń bukiecie będzie ten: ZDROWIA! Niech nie zabraknie sił i zdrowia, gdy po wakacjach Twój kalendarz wypełni się zajętościami, a zawodowy szlak poprowadzi w tyle miejsc. Niech nie zabraknie ich nigdy! I pośród tego, co z szuflady z napisem "plany", nigdy ani zbyt mocno, ani na zbyt długo nie zamykaj drugiej z szuflad - tej z napisem "marzenia". Spełniaj te małe, te duże, te najbardziej cierpliwe (bo cierpliwe są wszystkie), które najdłużej czekają, by się ziścić, te, które idą z Tobą przez życie i te, które się zamarzyły zupełnie spontanicznie...

Małych-wielkich radości i niezliczonych cząsteczek dobra w każdym dniu. W uśmiechach tych najbliższych i tych spotkanych na Twojej drodze, w gestach płynących z serc otwartych, w dobrych słowach, podarowanych podczas długich rozmów, a czasami pospiesznie w drodze, ale z serdecznością i życzliwością, która w pamięci i w sercu zostaje na długo. W tak wielu chwilach skrywają się... Na pewno potrafisz odnaleźć je wszystkie. Czasami tak małe, niepozorne cząsteczki, a jednak budują to co wielkie, ważne, bliskie... Budują piękne życie. I tego właśnie - pięknego życia - Ci życzymy. Takie też jest, niech to trwa!

Przychylności losu, wielu dobrych od losu niespodzianek, wpisanych w ten imieninowy dzień - i każdy następny!
Wszystkiego dobrego!
Twoi Fani

imieniny 2015

Zobacz także

Sos Wioski DziecięcieViola ŚpiechowiczDr. Matushke