Medialne (i nie tylko!) Spotkania z Natalią...

Opublikowano w Newsy.

Długi weekend trwa!
Odpoczywajcie i ładujcie akumulatory!

A my mamy dla Was garść wiadomości. Już dziś, żebyście niczego nie przegapili.
A konkretnie okazji do medialnych (i nie tylko!) Spotkań z Natalią.
Będzie ich kilka...

W niedzielę bądżcie blisko telewizora i swoich komputerów...

Czy widzieliście już tę zapowiedź?

Tak, tak! Natalia będzie gościem programu "20 m² Łukasza" - Łukasza Jakóbiaka. Talk show, który pokazał, że nie ma rzeczy niemożliwych, że można przełamywać schematy, zaprosić do kawalerki, bez wielkiego zaplecza, sesji, stylisty... I można naprawdę ze sobą porozmawiać. Zapraszamy na tę rozmowę bardzo serdecznie!
Premiera odcinka z Natalią już w najbliższą niedzielę (7.06.)!  Zaglądajcie na Kanał 20m2Lukasza na Youtube!

Ale bądźcie też blisko swoich telewizorów... Szczególnie o godzinie 11:15. Włączcie wówczas TVP POLONIA, gdyż Natalia będzie gościem programu Doroty Szpetkowskiej - "Pamiętaj o mnie". W programie będziecie mogli zobaczyć m.in. - absolutnie premierowo! - klip do piosenki "Ósmy plan" w wersji z Atom String Quartet, zarejestrowany w Alvernia Studios. Powtórki programu o godz. 21:40 i 3:30.

... i radia - Radia Chilli Zet, na antenie którego z Natalią, w swojej autorskiej audycji "Gabinet Dźwięku" porozmawia Gabi Drzewiecka. Audycja rozpocznie się tuż po godzinie 20:00. Audycji możecie posłuchać przez internet (kliknij tutaj)

Natalia i Gabi DrzewieckaGabi Drzewiecka z Natalią

Także nowy tydzień rozpoczniemy z Natalią, która w poniedziełek (8.06.) będzie gościem DDTVN w związku z premierą książki Marcina Wilka "Tyle słońca. Anna Jantar. Biografia". Rozmowa tuż po godzinie 10:00.

Przy okazji już dziś zapraszamy na premierę książki!
Premiera książki w najbliższy czwartek (11.06.), w Kinotece (sala nr 2) w Pałacu Kultury i Nauki o godzinie 19:00. Będzie to wyjątkowa okazja, by podążyć wraz z Autorem, z Natalią, a także z Haliną Frąckowiak i przyjaciółmi w świat z tej książki, która przenosi w tamte dni, w tamten czas, przynosząc prawdziwy portret Anny Jantar. Jaka była? Ta książka o tym opowie... A jak wyglądały prace nad książką opowie Marcin Wilk. Spotkanie poprowadzi Anna Gacek.

Będziecie mieli także wyjątkową możliwość, by tuż po premierze książki, zdobyć na swoim egzemplarzu podpis Autora, a także Natalii.

Serdecznie zapraszamy na to spotkanie!

Marcin Wilk Tyle słońca. Anna Jantar. Biografiakliknij i dołącz do wydarzenia

Najpierw Kinoteka, a potem... do Opola!
To już za tydzień, 13.czerwca!
Głosujcie na "Miau" w koncercie "SuperPremiery"!

Zobacz także

Sos Wioski DziecięcieViola ŚpiechowiczDr. Matushke