Tribute to Michael Jackson Symfonicznie - ponownie na jesieni!

Po ogromnym sukcesie styczniowego - premierowego koncertu Tribute to Michael Jackson Symfonicznie, z przyjemnością zapraszamy na kolejne! W listopadzie i grudniu 2015 r. muzycy ponownie odwiedzą poznańską Salę Ziemi a następnie Warszawę, Szczecin oraz Gdynię.

Na scenie - tak jak poprzednio - zobaczymy Natalię, Anię Dąbrowską, Kubę Badacha, Piotra Cugowskiego oraz zespół Riffertone. Towarzyszyć im będzie Chór Akademicki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, Orkiestra Symfonicznea l'Autunno oraz kilkunastoosobowy band pod kierownictwem Jacka Piskorza w składzie:

Jacek Piskorz - piano
Damian Kurasz - guitar
Wiktor Tatarek - guitar
Jan Młynarski - drums
Patryk Stachura - bass
Marcin Górny - keyb
Bogusz Wekka - percussion
Maciej Kociński - sax
Piotr Banyś - trombone
Maciej Gwóźdź - trumpet
Kasia Rościńska – backing vocals
Maciej Starnowski – backing vocals
Aleksandra Nowak – backing vocals

Michael Jackson to artysta, którego wielkość jest niezaprzeczalna. Wokalista, kompozytor, tancerz, multiinstrumentalista, to niekwestionowany król popu i ikona popkultury oraz jedna z najważniejszych postaci w historii muzyki rozrywkowej. Takie piosenki jak „Thriller”, „Black or White”, „Billie Jean” czy „Man in the mirror” zna praktycznie każdy. I to właśnie te przeboje wypełnią projekt Tribute to Michael Jackson.


Jak brzmią utwory Michaela Jacksona w wersji symfonicznej przekonało sie ponad 2 tyś widzów podczas premierowego koncertu w Poznaniu. Długie owacje na stojąco oraz bisy mówią same za siebie. To wydarzenie, którego nie można przegapić!
Bilety od dzisiaj w sprzedaży!

Poznań 21.11.2015
Warszawa 22.11.2015
Szczecin 05.12.2015
Gdynia 06.12.2015

Wszystkie szczegóły znajdziecie w dziale KONCERTY.
Zapraszamy!

Zobacz także

Sos Wioski DziecięcieViola ŚpiechowiczDr. Matushke