Magiel Towarzyski, Co za Tydzień i koncert w Hybrydach

Między piątkowym koncertem w Poznaniu a niedzielnym koncertem w Warszawie możecie odpocząć oglądajac i słuchając wywiadów z Natalią.

Pierwszy już dzisiaj (28.03) o 22:30 w TVN Style. Karolina Korwin Piotrowska przemaglowała Natalię w swoim programie "Magiel Towarzyski". Będzie między innymi o płycie, 30 latach kariery i eksperymentach z wizerunkiem. Polecamy! Kto nie zdąży dzisiaj może jeszcze obejrzeć powtórki: niedziela 29/03, godz. 17:50 / środa 01/04, godz. 11:25 i 23:40 / piątek 03/04, godz. 21:45 / sobota 04/04 godz. 8:00.

magieltowarzyski natalia kukulska

Jutro zapraszamy na program "Co za Tydzień" o godz. 11:00 w TVN. Kamera towarzyszyła Natalii podczas ubiegłotygodniowych prób oraz koncertu w Katowicach. Będziecie mieli okazję podejrzeć kulisy oraz wysłuchać krótkiej rozmowy z Natalią. Kolejny, obszerniejszy materiał TVNu zza kulis trasy już niedługo. Będziemy Was informować o emisji.


Natalia Kukulska Co za Tydzień TVN / KatowiceÓsmy Plan / Katowice / fot. Jarek Zakrzewski Flexi Design

 Natalia Kukulska Co za Tydzień TVN / KatowiceÓsmy Plan / Katowice / fot. Jarek Zakrzewski Flexi Design

Jak już zobaczycie jak to wyglądało w Katowicach to zapraszamy do porównania z koncertem w Warszawie. Najlepiej porównywać osobiście więc przybywajcie w niedzielę (29.03) do klubu Hybrydy na ósmy! koncert z trasy Ósmy Plan! Będą niespodzianki ;) Zapewniamy, że warto!
Wczoraj w Poznaniu było naprawdę gorąco. Już wkrótce zdjęcia w galerii na stronie.

W dziale AUDIO możecie już także posłuchać dzisiejszego wywiadu z RDC.

Zobacz także

Sos Wioski DziecięcieViola ŚpiechowiczDr. Matushke