Ósmy Plan w mediach

U Natalii cały czas dużo się dzieje. Przygotowania do trasy koncertowej w pełni. Pierwszy koncert z trasy już za tydzień w Gdyni! Między próbami Natalia udziela licznych wywiadów na temat płyty i nowego singla "Miau".

I właśnie "Miau" zaprezentowała w Pytaniu na Śniadanie. Towarzyszyli jej muzycy, których usłyszymy także na trasie: Michał Dąbrówka, Archie Shevsky i Marcin Górny.

Ekipa Pytania na Śniadanie przygotowała urodzinowe niespodzianki. Całość dostępna jest w dziale VIDEO.

pytanie na śniadanie Natalia Kukulskafot. Tomasz Adamowicz/FORUM pytanie na śniadanie Natalia Kukulskafot. Tomasz Adamowicz/FORUM


W ubiegłym tygodniu Natalia była także gościem Wojtka Jagielskiego w Superstacji. Cały wywiad możecie obejrzeć na stronie: www.superstacja.tv 

5 marca w programie "Świat się kręci" Natalia opowiedział o swoich muzycznych inspiracjach - Michaelu Jacksonie i jego ponadczasowej muzyce. Wykonała również fragment piosenki "Another part of me".

This text will be replaced


Ubiegły tydzień to także wywiady radiowe. W piątek, przez cały poranek, Natalia gościła u siebie ekipę Radia Złote Przeboje. Program "Śniadanie u Gwiazdy" wprost z domu Natalii do posłuchania na stronie:
www.zloteprzeboje.tuba.pl

złote Przeboje Natalia Kukulskafot. www.zloteprzeboje.tuba.pl złote przeboje Natalia Kukulskafot. www.zloteprzeboje.tuba.pl

Dzisiaj natomiast, Natalia rozmawiała z Hanną Zielińską w programie Radia TOK FM "Sztuka życia". Całego wywiadu możecie posłuchać już w naszym dziale AUDIO .

Rano mogliście wysłuchać rozmowy w Poranku Info w TVP Info.

This text will be replaced


Jutro (08.03) zapraszamy do TV Republika. Rozmowa z Natalią ukaże się w programie Bartosza Boruciaka "Muuzyka" o godz. 16:15.

muuzyka republika

Natalia udzieliła także wywiadu Piotrowi Metzowi dla tygodnika WPROST. Najnowszy numer, z wywiadem ukaże się w nadchodzącym tygodniu.

Zapraszmy też do działu GALERIA gdzie możecie już obejrzeć zdjecia autorstwa Marty Wojtal, z sesji do "Ósmego Planu".