Niezwykła historia: SOS i DDTVN

Opublikowano w Newsy.

Natalia Kukulska

W czwartek - 5.lutego - Natalia po raz kolejny gościła w SOS Wiosce Dziecięcej w Siedlcach. Odwiedziła zaprzyjaźnione dzieci, znowu mogli spędzić ze sobą trochę czasu, były to jak zawsze chwile pełne uśmiechu i radości.

Powód wizyty Natalii był jednak zupełnie wyjątkowy...

W Wiosce SOS w Siedlcach zdarzyła się niezwykła historia...
Historia, która miała swój początek we wrześniu zeszłego roku, gdy Pani Magda zobaczyła Natalię w DDTVN i usłyszała, że Wioski poszukują osób gotowych zostać rodzicami SOS. Odpowiedziała na apel, zmieniła w życiu wszystko i dziś jest mamą SOS dla 5 maluchów w Wiosce w Siedlcach! Zmieniła swoje życie i zmieniła ich życie - podarowała im dom.

Dzisiaj napisze się tej historii kolejny kawałeczek, gdyż właśnie w studiu DDTVN razem z Natalią pojawi się Pani Magda i jej biologiczna córka Ola i opowiedzą nam tę niezwykłą historię. To będzie wyjątkowe Spotkanie.

Zobaczymy też reportaż z wizyty w Wiosce w Siedlcach.

DDTVN - już dziś, o godzinie 9:30.

A już teraz - kilka zdjęć.
Jak widać, Natalia została nie tylko cudownie ugoszczona, ale też wyjechała z Wioski w całkiem nowej fryzurze, którą zrobiły Ania i Wiktoria. W takiej samej fryzurze widzimy też z Natalią na zdjęciu Nikolę.

Natalia KukulskaNatalia, Ania i Wiktoria

Natalia KukulskaNatalia i Nikola

 Zapraszamy do naszej galerii i oczywiście przed telewizory!

Pamiętajcie, że zawsze możecie wesprzeć SOS Wioski Dziecięce. Wszystkie informacje znajdziecie na stronie www.wioskisos.org

 

 

Zobacz także

Sos Wioski DziecięcieViola ŚpiechowiczDr. Matushke