2014 - Przeżyjmy to jeszcze raz...

Opublikowano w Newsy.

Niedawno pewnie wielu z nas robiło swoje podsumowania tego, co zdarzyło się nam w 2014 roku. Myślami powracaliśmy też do najważniejszych dla nas chwil z Natalią w ubiegłym roku.

Jedno z najważniejszych wydarzeń?  Premiera maxi-singla!

W oczekiwaniu na nową płytę nasłuchiwaliśmy kiedy pojawi się singiel, pierwsza piosenka pilotująca nowy album. Natalia przygotowała dla Fanów maxi-singla "Pióropusz / Na koniec świata". Dwie piosenki, w dwóch wersjach - te studyjne i live - Live in Alvernia Studios nagrane wraz z Atom String Quartet. Premiera maxi-singla miała miejsce 3 listopada.

A co jeszcze...? Który koncert został Wam najmocniej w pamięci? Które z pozostałych wydarzeń? Mimo pracy nad płytą, w życiu Natalii w minionym roku działo się dużo.

Pierwsza okazja w 2014 roku do spotkania z Natalią nadarzyła się już 11. stycznia. Natalia wystąpiła wówczas podczas "Noworocznego Obiadu z Gwiazdami". A potem, oczywiście między innymi: występ na Gali Viva Najpiękniejsi, Night of the Proms - Spotkanie muzyki pop z klasyką po raz pierwszy w Polsce, Misterium Kolory Miłosierdzia, liczne koncerty, w tym te z orkiestrą Adama Sztaby, sporo wywiadów telewizyjnych i radiowych, udział w akcjach Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce i wiele, wiele innych... aż do ostatniego dnia roku, a nawet jego ostatnich minut, gdyż Sylwestra spędzaliśmy z Natalią w Poznaniu na koncercie z piosenkami Anny Jantar, z udziałem wielu Artystów, pt. "Przetańczyć z Tobą chcę całą noc".

Ale... ale... starczy już literek. Przecież mamy dla Was niespodziankę! Filmowe podsumowanie roku - dzień po dniu, krok po kroku... Przeżyjmy to jeszcze raz...

Ten wyjątkowy film przygotował dla nas Paweł Talaga. Bardzo dziękujemy!

 

A już wkrótce, z każdym dniem bliżej...
Premiera nowego albumu Natalii - "Ósmy plan" - już 23. lutego!
O płycie - tylko więcej i więcej - już wkrótce...

Już teraz bardzo serdecznie zapraszamy na koncerty Ósmy Plan Live!
Pierwsze terminy już na naszej stronie - 14. marca - Gdynia (Klub Atlantic), 27. marca - Poznań (Klub Blue Note).
Kolejne daty niebawem!
Bądźcie czujni!

Zobacz także

Sos Wioski DziecięcieViola ŚpiechowiczDr. Matushke