Bestsellery Empiku 2014 już dziś!

Opublikowano w Newsy.

Już dziś wieczorem odbędzie się Gala Bestsellerów Empiku 2014. Po raz 16-ty poznamy laureatów w jednym z najważniejszych plebiscytów kulturalnych w Polsce. Nagrody zostaną przyznane twórcom cieszących się największym zainteresowaniem książek, płyt, filmów, gier, tytułów prasowych i kolekcji autorskich, łącznie w 15 kategoriach.

Kupujesz - głosujesz. Każdy zakup w salonach Empik i na stronie www.empik.com to jeden głos. Blisko 30 milionów oddanych głosów w minionym roku! Już dziś poznamy najlepszych z najlepszych, w swoim dziale, na swojej półce, a wśród nich m.in.: literatura polska, literatura obca, poradnik, muzyka polska, muzyka zagraniczna, gra, film polski, tygodnik. Po które tytuły sięgaliśmy najczęściej w 2014 roku? Przekonamy się już dziś wieczorem.

Odrębną kategorią jest "Wydarzenie roku", tutaj laureata wybiera Kapituła. Przyznana zostanie także - podobnie jak rok wcześniej - nagroda specjalna.

Gala już dziś wieczorem, w Warszawie. Rozpocznie się o godzinie 18:00.

Tradycją gali są występy Artystów. Natalia, Mela Koteluk, Curly Heads, Włodek Pawlik, Dawid Kwiatkowski oraz Indilla - będą, zaśpiewają i zagrają! Przed nami wyjątkowy wieczór.

Natalia zaśpiewa piosenkę "Pióropusz" z nadchodzącej nowej płyty "Ósmy plan". (przypominamy, że premiera już za 3 tygodnie - 23 lutego!).
Natalii na scenie  towarzyszyć będą: Michał Dąbrówka, Konrad Biliński (Archie Shevsky) oraz Iwona Kmiecik.

Wszystkich, którzy chcieliby posłuchać i zobaczyć występ Natalii i pozostałych wykonawców, a także przekonać się w czyich rękach znajdą się nagrody - serdecznie zapraszamy! Gala ma charakter zamknięty, ale będzie transmitowana na żywo w internecie na stronie - www.bestselleryempiku.com

Spotkajmy się, wirtualnie, na gali, punkt 18:00.

Klik... i do zobaczenia!

Gala Bestsellerów Empiku 2014(kliknij, by obejrzeć galę)

Zobacz także

Sos Wioski DziecięcieViola ŚpiechowiczDr. Matushke