Pierwsza premiera w Nowym Roku!

Opublikowano w Maxi Singiel.

Już dzisiaj, absolutnie premierowo przedstawiamy okładkę "Ósmego planu" autorstwa Adama Żebrowskiego na podstawie zdjęcia Marty Wojtal.

8 plan natalia kukulska nowy album

Przypominamy, że nowy album Natalii ukaże się już 23 lutego tego roku nakładem wytwórni Warner. Nad nowym materiałem muzycznym wokalistka pracuje wraz z mężem – Michałem Dąbrówką. W tym duecie tworzą wspólne kompozycje, do których Natalia pisze teksty. Para zafascynowana elektroniczną sceną muzyczną, sięga w tym projekcie po bardzo śmiałe rozwiązania, nietypowe dla pop’u – znajdziemy w nim ciekawe formy piosenek i odważne instrumentarium. Jest to muzyka elektroniczna przepełniona brzmieniem analogowych instrumentów i syntezatorów, często połączonych z brudnym brzmieniem perkusji. Artyści do współpracy zaprosili również cenionego producenta Marcina Borsa, który odpowiedzialny jest za miks całego albumu.
W listopadzie odbyła się premiera nowego maxi singla Natalii, z którgo pochodzą utwory "Pióropusz" i "Na koniec świata". Znajdują się na nim także, nietypowe wersje utowrów, w aranżacji jednego z najciekawszych kwartetów smyczkowch - Atom String Quartet. Maxi singiel dostępny jest za pośrednictwem serwisu iTunes, empik.com oraz Muzodajnia.