Klip całkiem nowy i czułe preteksty

Klip całkiem nowy! Niezapowiadana premiera! Przecież uwielbiamy niespodzianki, prawda?
Utwór „Ktoś całkiem nowy” [Etiuda As-dur Fryderyka Chopina w opracowaniu Nikola Kołodziejczyk] z albumu „Czułe struny” doczekał się videoklipu.

Pretekstów jest kilka.
Przepiękne słowa, które napisała Gabriela Kulka, o relacji matki i dorastającej córki, skłoniły mnie by tworząc pamiątkowe video, zadedykować ten utwór na 18 urodziny mojej córce - Ani… Udało się, by premiera obrazu odbyła się tydzień przed jej 19 urodzinami… no właśnie o tym też jest ten utwór. O ulotności, pędzącym czasie, o niedosycie i więzi, która jest niepodważalna, ale wystawiona na wiele prób. Przeglądanie archiwalnych filmów z 18 lat naszej historii było dla mnie podróżą pełną wzruszeń. Choć filmowo to jest nasza opowieść, myślę, że wiele z Was odnajdzie tu cząstkę siebie albo w relacji ze swoją mamą albo w kontekście własnej córki. Zdecydowanie jest to dla mnie jedna z najpiękniejszych odsłon czułości na tym albumie.

No właśnie… kolejny pretekst, to powrót koncertowy do „Czułych strun”. Zaczynamy z wysokiego C, czyli od koncertu w Teatrze Wielkim już w najbliższy poniedziałek… cudownie wiedzieć, że Wy również nie możecie się doczekać tych spotkań. Zarówno na warszawski koncert, jaki ten w katowickim NOSPRze dzień później, już od dawna nie ma biletów… 2 maja zagramy nasz pierwszy plenerowy koncert „Czułe struny” w Ciechanowie, a dzień później zawitamy do Bielska-Białej.
Taki świąteczny tydzień.
Więc świętujmy wspólnie.

Zapraszam serdecznie do obejrzenia tego klipu, który przepięknie zmontowała Karolina Sobolewska. Nie miała łatwego zadania. Zarzuciłam ją olbrzymią ilością filmów, a historia do opowiedzenia trwa zaledwie kilka minut. Karolina, dziękuję za Twoją wrażliwość i talent oraz to, że mogłam Ci tak bardzo zaufać. Dziękuję również Jarkowi Zakrzewskiemu / Flexi Design za wsparcie w tym temacie.

Aniu - kochanie moje - to dla Ciebie, z miłością.