MTV Unplugged - PREMIERA!

Mamy to! Dziś premiera mojego albumu "MTV Unplugged"!
Radość wielka. O koncercie w tym legendarnym formacie marzyłam od dawna. Na szczęście moja menedżerka też… (Moja Kochana Monika Małyszek wdzięczność dożywotnia za Twój ogromny wkład w ten projekt )- i udało się to zrealizować! Taka płyta to pretekst do wspomnień, ale też szansa na nowe życie i odsłonę akustyczną piosenek. Z tym wyzwaniem poradził sobie znakomicie przezdolny Archie Shevsky, z którym pracuję od dawna i koncertowo i ostatnio studyjnie. Obdarzyłam go zaufaniem ze względu na jego wszechstronność i muzyczną wrażliwość. Archie stworzył prawie wszystkie aranżacje i zmiksował cały album… A nie miał łatwego zadania ze względu na krótki czas i prawdopodobnie moje oczekiwania. Zdał na medal! Archie - dziękuję z całego serca!

Kukulska MTV Unplugged - Premiera

 

Dziękuję wszystkim muzykom / skład petarda, a praca to czysta przyjemność! Poznajcie ten wyjątkowy skład: pianino i wurlitzer Archie Shevsky, perkusja Michał Dąbrówka, gitara akustyczna Artur Twarowski, moog bas Marcin Mały Górny, marimba Jaś Dąbrówka, handpany Michał Pękosz, flet Tomasz Duda, waltornia Mikołaj Grott, klarnet basowy Tomasz Żymła, wokal Kasia K8 Rościńska i OLA NOWAK - Śpiewaj z Olą. I jeszcze wspaniali wokalni goście - Natalia Szroeder i Igor Herbut! Ale się cieszę na powtórkę i jesienną trasę.

Dziękuję wszystkim, którzy nie byli na scenie, a pracowali przy tym wydarzeniu. Dawno nie czułam takiego komfortu i wsparcia (dźwięk: Mateusz Michalik, Szczepan Buzun, Andrzej Dziadek, światło Daniel Sipowicz, Marcin Robak i produkcja Future Gate).

Choć piszę o płycie, czyli warstwie audio tego koncertu to nie sposób nie podziękować tym, którzy odpowiadają za warstwę wizualną. Najmocniej dziękuję za mistrzowską pracę: Aleksandra Andrychowicz (scenografia), Serafin Andrzejak (kostiumy), Paweł Talaga (stylizacja), Ania Ampulska (make up), Marcin Patalon (fryzura).

Wydawnictwo zawiera płytę CD, książeczkę z tekstami i opisami oraz minialbum ze znakomitymi zdjęciami Marta Wojtal i Dominika Malika. Całość zebrał i oprawił graficznie niezastąpiony Adam Żebrowski.

Od dziś nakładem Agora Muzyka, praca nas wszystkich czyli album: dostępny dla Was!
Zapraszam najgoręcej!